38 leiding van René Wormhoudt. Ten tweede gaan we steeds meer toe naar de individuele begeleiding van spelers. Simon Tahamata en Patrick Ladru hebben we van de groep gehaald en zij gaan zich bezighouden met individuele begeleiding van spelers, op het voetbaltechnische vlak. Zo worden de uren die de spelers hier doorbrengen optimaler benut. Zo proberen we de voorsprong die we hebben op andere clubs te behouden, of uit te bouwen,' licht Van Geel toe. Ladru zal zich met name gaan bezighouden met de onderbouw, de jongste elftallen op de Toekomst. Maar niet alleen spelers zullen met hem te maken krijgen, ook een aantal nieuwe jeugdtrainers kan op de begeleiding van Ladru rekenen. Frank de Boer, Michel Kreek en Casimir Westerveld, afkomstig van AFC, zullen namelijk worden toege voegd aan de trainersstaf op de Toekomst. Aron Winter zal Jong Ajax onder zijn hoede nemen, zodat John van den Brom zich meer met zijn taken als hoofd jeugd opleiding kan bezigen. De veranderingen in de jeugdopleiding zijn niet de enige. Ook voor de scouting van Ajax heeft Van Geel een verandering in petto die uiteraard meer duidelijkheid zal brengen. 'We gaan de scouting zoals die nu bestaat, splitsen. We willen een 'BVO- scouting' specifiek voor het eerste elftal. Niet voor het tweede elftal, want dat moet uit de eigen opleiding komen. En we willen De technisch directeur verwelkomt een van zijn aankopen voor volgend seizoen, Kenneth Perez. PSV> Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 37