Ajax moet goede reeks voortzetten 5 De Amsterdam ArenA was anderhalve week geleden het strijd toneel van een mooie confrontatie tussen Ajax en Internazionale. De eerste helft van ons elftal was werkelijk prachtig en smaakt zeker naar meer. De gelijkmaker vlak voor tijd was natuurlijk zuur, maar er is nog steeds perspectief voor het bereiken van de volgende ronde. De entourage waarin dit Europese topduel zich afspeelde, was eveneens indrukwekkend. Bijna 47.000 enthousiaste toeschouwers konden in veiligheid en comfort in ons stadion de wedstrijd meebeleven. De organisatie stond als een huis en onze club mocht dan ook de complimenten van de UEFA in ontvangst nemen. Complimenten moeten ook uitgaan naar de Ajax-supporters, die van de ArenA een zeer sfeervol geheel wisten te maken. De winst van vorige week bij Heracles Almelo betekende de vierde zege op rij. Dat de mannen van Danny Blind, met een achterhoede van gemiddeld 19 jaar, de drie punten meenamen naar Amsterdam ondanks een waslijst aan geblesseerden, is een bewijs dat de jeugdopleiding van Ajax goed functioneert en zeer belangrijk is voor de club. Met jonge talenten als Jeffrey Sarpong, Michael Timisela en Emmanuel Boakye op de plaatsen van erkende internationals als Wesley Sneijder, Tomas Galasek en Hatem Trabelsi blijft Ajax winnen. Dat moet ook, want deze voetbal jaargang gaat de laatste fase in en Ajax strijdt nog steeds op drie fronten mee. We moeten in de eindsprint alles op alles zetten om deelname aan de Champions League te waarborgen. Meedoen aan dit toernooi is van groot belang voor Ajax. In commercieel opzicht, maar vooral uit sportief oogpunt. Een volgende stap in de goede richting kan vanmiddag gezet worden, als we Sparta uit Rotterdam ontvangen. Ik wens ons eerste elftal veel succes om de zegereeks voort te zetten en ik wens u als supporters een fijne voetbalmiddag. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.ril Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte-Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> Sparta Rotterdam

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5