Ajax toont twee gezichten tegen Inter Ajax - Internazionale 36 Mauro Rosales is uitzinnig van vreugde nadat hij Ajax op een 2-0 voorsprong heeft gezet. viel te begrijpen dat de vele toeschouwers de Amsterdam ArenA om even over half elf met een onbevredigend gevoel achter zich lieten, maar gelet op de personele problemen aan Amsterdamse zijde was een gelijkspel reden tot tevredenheid. De reservebank vol adolescenten was te kenend voor de problemen waarmee Ajax zich in aanloop naar het Champions Leagueduel geconfronteerd zag. Blessures bij internationaal gelouterde krachten als Grygera, Galasek, Sneijder en Pienaar noopten trainer Danny Blind zijn troepen aan te vullen van onderaf. 'Een junioren- bank', noemde hij zijn rij reserves nader hand, duidend op de jongelingen Jeffrey Sarpong, Michael Timisela, Emmanuel Boakye en Robbert Schilder. Hun gebrek aan ervaring en het gebrek aan fitheid bij de wel gelouterde Juanfran maakte dat Blind geen mogelijkheden zag om het tij te keren in de tweede helft, toen Inter de Klaas Jan Huntelaar legt aan voor een schot op het Inter-doel. Onbekendheid met de absolute top van het internationale voetbal kan zich op uiteen lopende manieren uiten en Ajax demon streerde tegen Internazionale de twee uitersten. Onbevangen, brutaal, energiek en frivool traden de Amsterdammers aan vankelijk de opponent tegemoet, maar de op handen zijnde sensatie kwam er niet, omdat twijfels, angst, besluiteloosheid en een brandstoftekort vervolgens de over hand kregen: 2-2. Gezien het scoreverloop Sparta Rotterdam Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 35