Huntelaar schiet vier keer raak Ajax - RBC Roosendaal 34 Ajax' voorste linie bejubelt een van de vier doelpunten van Klaas Jan Huntelaar. Klaasjan Huntelaar ontpopte zich met zijn vier treffers tot de grote man bij Ajax in de thuiswedstrijd tegen RBC Roosendaal. De spits zorgde samen met zijn collega voorin Markus Rosenberg dat de Amsterdammers een even makkelijke als riante zege boekten op de ploeg van trainer Robert Maaskant. De getemperde vrees vooraf, voor de kat die eenmaal in het nauw gedreven rare spron gen kon maken, bleek onterecht. Sterker nog: Ajax werkte met de 6-0 overwinning aan het zelfvertrouwen. Geheel logisch gonsde na Ajax - RBC Roosendaal vooral de naam Klaas Jan Huntelaar door de ArenA. De spits gaf een perfect visitekaartje af door in to taal vier keer te scoren. Onder meer met een loepzuivere hattrick in het tweede bedrijf. 'Tot een uur konden we goed mee. Het laatste halfuur kregen we de doelpunten zo makkelijk tegen,' liet RBC- trainer Robert Maaskant het verzuchtend klinken. De opmerking viel te begrijpen, maar deed ook niet helemaal recht aan het doelpunteninstinct van Huntelaar. Op zijn doeltreffende kopgoal voor rust, liet de koele spits na rust nog drie prachtgoals volgen. Twintig minuten voor tijd draaide de aanvaller knap weg bij tegenstander Akram Roumani, om vervol gens prima uit te halen: 3-0. Een glijdend schot, op aangeven van Trabelsi, en een gemikte kopbal later, leidde Ajax met 5-0. 'Huntelaar is zowel met rechts als links heel doeltreffend,' typeerde coach Danny Blind zijn pupil. 'De kwaliteiten van Klaas Jan I Sparta Rotterdam Ajax Kick Off

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 33