voor traditie J». Warm Waardering 13 Bij voorkeur een club die Champions League speelt. In Nederland heb ik al bij te veel clubs gezeten. Belangrijk vind ik wel dat het een echte warme volksclub moet zijn. Dat, als je een contract tekent je direct echt een van de familie bent.' Naast alle mooie woorden, zijn ook de overige contacten met de Kasteelclub nog steeds warm. Ook buiten het Rood Witte Mannendiner om, duikt Boukhari nog wel eens in het stadion op. Als toe schouwer, supporter. Vooral met Sparta- gangmaker Ricky van den Bergh kan de Marokkaans international het uitstekend vinden. Opvallend, omdat beide spelers slechts kort tegelijk deel uitmaakten van de Sparta-selectie. Kort na de entree van Van den Bergh als Spartaan, stapte Boukhari over naar Amsterdam. 'Al was het kort, het klikte gewoon direct. We kunnen het nog steeds direct goed vinden. Regelmatig gaan we poolen of tafeltennissen. Meestal verliest Ricky die wedstrijdjes.' Zijn laatste weerzien met de oude omgeving, Boukhari woonde trouwens lang om de hoek van het Kasteel, was de uitwedstrijd van Ajax tegen Sparta. Eerder dit seizoen speelde Boukhari als invaller al een halfuur mee tegen zijn oude club. De Ajacieden wonnen, enigszins fortuinlijk, met 1-2. 'Het was bijzonder om weer eens op het veld te staan. De club is weliswaar niet zo groot, maar het publiek blijft geweldig. Wat er ook gebeurt, zelfs al staat Sparta met 3-0 achter, de fans blijven de club steunen.' Wat betreft de waardering van de Ajax- Nourdin Boukhari scoorde vorige week tegen Heracles een dikke voldoende. Ajax Kick Off> Sparta Rotterdam

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 13