Jeugd Twente/Heracles presteert wisselvallig Programma Jong Heracles Almelo boekte afgelopen maandag een belangrijke zege om het klassenbehoud in de Reserve Eredivisie veilig te stellen. In een uitduel werd con current Jong FC Volendam met 0-2 verslagen. Daardoor neemt de ploeg van trainer René Kolmschot nu de achtste plaats in met 23 punten uit 19 wedstrijden en is het gat met Volendam, de num mer 13 en voorlaatst, nu 9 punten. Al heeft die ploeg wel twee duels minder gespeeld. Jong FC Volendam - Jong Heracles Almelo 0-2 Goed was de wedstrijd niet, maar de beloften van Heracles speelden wel slim. In de elfde minuut bracht Ruben Krijnsen de ploeg dan ook op voor sprong middels een hard afstandschot: 0-1. Beide ploegen bleven daarna steken in lange ballen en veel balverlies. Halverwege de tweede helft moest Volendam met tien spelers verder, nadat keeper Frank van der Geest de rode kaart kreeg na een handsbal buiten het strafschopgebied.Ook Jong Heracles Almelo werd gereduceerd tot een tiental, toen ook Gertjan Tamerus in de laatste minuut van de officiële speeltijd de rode kaart kreeg vanwege aan merkingen op de leiding. FC Volendam gooide nog één keer alles op de aanval en kreeg hiervoor in de vierde minuut van de blessuretijd de rekening gepre senteerd. In twee instanties passeerde de doorgebro- Sander Weenk nam maandag de 0-2 voor zijn rekening. ken Sander Weenk de keeper van de tegenpartij: 0-2. Opstelling tegen FC Volendam: Chris Wijnterp, Stijn Pol, Marnix Smit, Jan Wuytens, Abdi Hassan (60.Dennis Rosink), Hamid Ennali, Sander Weenk, Tim Pothast, Mark Gierveld, Gertjan Tamerus en Ruben Krijnsen. Jong Heracles Almelo komt pas weer in actie op maandag 6 maart. Dan staat de reis naar Jong RKC Waalwijk op het programma, aftrap: 18.30 uur. Op 13 maart volgt een bezoek aan Jong Feyenoord en pas op 27 maart is er weer een thuiswedstrijd ingepland. Dan komt Jong Ajax naar het Polman Stadion. De jeugdelftallen van Twente/Heracles Combinatie kwamen vorig weekend op één na allemaal in actie. Alleen de Ci kon, in tegenstelling tot de C2 en Di, geen vervan gende tegenstander vinden voor haar afgelaste wedstrijd. De Ai verstevigde haar positie in de middenmoot. De thuis wedstrijd van RKC Waalwijk eindigde in een 1-0 overwin ning. Het doelpunt werd gescoord in de 38e minuut toen John Lubbers een corner van Julius Wille op doel kopte. De Brabantse keeper keerde de inzet nog, waarna Lesley Nahrwold met het hoofd alsnog scoorde. De A2 leed een 3-0 nederlaag bij FC Zwolle. Door enkele persoonlijke fouten kwam Twente/Heracles Combinatie al snel op achterstand. Ondanks goede kansen voor Nino Beukert en Mirko Weustink werd er niet gescoord. De Bi boekte een knappe overwinning bij NAC Breda. Via een doelpunt van Mortaza Baharduzada voor rust en goals van Joran Pot, Theodor Vogelsang (beiden strafschop), Jules Reimerink en Robin Rikkert in de tweede helft werd het 0-5. De B2 leed een thuisnederlaag tegen AFC Bi. De bezoekers scoorden in de 28e minuut via de eerste de beste kans. Het was voldoende voor de onterechte winst. De C2 speelde een oefenwedstrijd tegen WHCZ Ci, nadat het duel tegen ROHDA Raalte voor de vierde keer werd afgelast, en won met 5-0. De Di zag een streep gaan door haar competitieduel tegen NEC Di en speelde nu een oefenduel over drie keer 25 minuten tegen HW Tubantia Ci. Eindstand: 4-0. De D2 had in eigen huis veel moeite met PH Di. Na 25 minu ten stond het 0-2. Via goals na rust van Philip Erfert, Coen Gortemaker en in de slotfase opnieuw Erfert en Janik Jesgarzewski won Twente/Heracles Combinatie toch nog met 4-2- Zaterdag 4 maart 2006 FC Volendam Ai - Twente/Heracles Combinatie Ai 12.00 uur Twente/Heracles Combinatie A2 - AFC Ai 14.30 uur Maatveld Twente/Heracles Combinatie Bi - AZ Bi 14.30 uur Essent Ajax B2 - Twente/Heracles Combinatie B2 14.30 uur Twente/Heracles Combinatie Ci - AZ Ci 11.30 uur Essent Twente/Heracles Combinatie C2 - Emmen Ci 11.00 uur Maatveld NEO Di - Twente/Heracles Combinatie Di 11.45 uur Twente/Heracles Combinatie D2 - BWO Di 10.00 uur Maatveld Heracles Almelo Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 15