UEFA Champions League van grote waarde voor Ajax 5 Uitgever: Ajax i.s.m. Ajax neemt het vandaag op tegen Internazionale uit Milaan in het kader van de UEFA Champions League. We zijn er bij Ajax trots op dat ons elftal in de achtste finales van dit prestigieuze toernooi uitkomt. De naam Ajax staat opnieuw tussen andere klinkende voetbalnamen als FC Barcelona, Liverpool en AC Milan. Deelname aan Europees voetbal, en met name aan de Champions League, is zeer belangrijk voor Ajax. Het is een podium waarop de Ajacieden aan heel voetballend Europa kunnen laten zien wat ze in huis hebben; waarop Ajax kan aantonen dat het nog steeds een club is waar internationaal rekening mee gehouden moet worden. Niet voor niets is Ajax een van de clubs die de G14 vormen, het forum van vooraanstaande voetbalclubs in Europa. Ajax praat en beslist mee, en wil vanzelfsprekend ook meespelen op het hoogste Europese podium. Europa wordt steeds meer een, en Ajax wil niet alleen in Nederland maar ook over de landsgrenzen een begrip blijven op voetbalgebied. In de Europese competitie kunnen de jonge talenten uit Amsterdam ervaring van onschatbare waarde op doen. Ook wordt Ajax aantrekkelijker voor spelers om er te gaan spelen, of juist te blijven spelen. En internationaal sportief succes kan ook leiden tot commercieel succes. Nederland is een relatief kleine markt en internationale bekendheid vergroot de kans op hogere inkomsten; die Ajax dan weer kan aanwenden om het team te versterken en te blijven investeren in de befaamde jeugdopleiding. Het zal voor ons aller Ajax geen gemakkelijke opgave zijn om zich ten koste van Inter te kwalificeren voor de kwartfinales van de UEFA Champions League. Het is echter geen onmogelijke opgave. 'Alles is moeilijk, maar alles is ook mogelijk,' zei oer- Ajacied Jari Litmanen al eens. Met die gedachte gaan we met z'n allen op jacht naar een positief resultaat. Ik wens alle Ajacieden vanavond veel succes en een fijne Europese voetbalavond toe. HJ_ www.zpress.ni Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-ac Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Maarten Fontein Ajax Kick Off> Internazionale

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5