Geen titelprolongatie Trabelsi In de verkoop! Ajax - Sparta Doe mee en bepaal wie Ajacied van het Jaar wordt! 9 Club card-houders opgelet! Hoe werkt het? Zeer eenvoudig! Hatem Trabelsi is er met zijn land Tunesië niet in geslaagd de Afrikaanse titel, die hij in 2004 won, te prolongeren. Tunesië strandde in de kwartfinale tegen Nigeria. Trabelsi was na een helft gewisseld en moest vanaf de bank toezien hoe een bloedstollende strafschop- penserie een einde maakte aan de aspiraties van de Noord-Afrikanen. Egypte haalde uiteindelijk de Afrikaanse titel binnen. Zondag 5 maart gaat Ajax er tegen Sparta weer voor honderd procent tegenaan om drie belangrijke punten te halen. Voor deze wedstrijd kan je met je club card (maximaal 2) kaarten kopen bij een verkooppunt van TicketBox. De verkoop loopt tot en met zaterdag 4 maart 18.00 uur. Op de wedstrijddag zal vanaf 12.30 uur stadionverkoop plaatsvinden. Voor alle (seizoen-)club card-houders van Ajax is er voor de wedstrijd Ajax - Sparta een speciale actie. Kaarten in vak 416 (naast het uitvak) zijn te koop voor 12,50 euro in plaats van 20 euro. Dat is maar liefst 7,50 euro korting! Alle clubcardhouders kunnen maximaal 4 kaarten kopen via verkooppunten van TicketBox. Geef aan de verkoper door dat het om een speciale actie gaat, dan kunnen ze dit makkelijker opzoeken. Kijk voor meer informatie over de verkoop en andere informatie op www.ajax.nl. Voor informatie over een TicketBox bij u in de buurt kunt u bellen met 0900 - 93 93 (0,45 ct p/m) of naar www.ticketbox.nl. Door je stem uit te brengen maak je kans op fantastische prijzen! De verkiezing wordt georganiseerd door Ajax in samenwerking met de Supportersvereniging Ajax. De pri jzen worden beschikbaar gesteld door ABN AMRO en adidas. Je kunt tijdens alle duels van Ajax stemmen op de beste Ajax-speler van de wedstrijd. Die stemmen tellen ook allemaal mee voor de 'Ajacied van het Jaar' verkiezing. Voor deze laatste verkiezing kun je overigens het gehele jaar door je stem uitbrengen. Het stemmen werkt zeer eenvoudig. Stel op het moment van je keuze een SMS bericht op met de tekst AJAX en vervolgens het rugnummer van de Ajacied op wie je wilt stemmen. Dat bericht stuur je naar 4222. Gaat jouw voorkeur bijvoorbeeld uit naar Zdenek Grygera dan werkt het als volgt: Stuur het bericht AJAX 3 naar nummer 4222 0,55 per ontvangen bericht). Door te stemmen op de Ajacied van de wedstrijd wonnen deze supporters een bezoek aan de wedstrijd en de wed strijdbal, uitgereikt door Olaf Lindenbergh, Ajacied van de wedstrijd Ajax - Willem II. Ajax Kick Off> RBC Roosendaal

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 9