Ook Ajax en AZ akkoord over komst Perez Babel en Charisteas tonen hun scherpte in Jong Ajax Ajax treft Roda JC in halve finale 7 Ajax en AZ hebben op donderdag 9 februari het transfercontract getekend met betrek king tot de overgang van Kenneth Perez van AZ naar Ajax per 1 juli aanstaande. Eerder bereikte Ajax al overeenstemming met AZ over de transfer op hoofdlijnen en met Perez over het spelerscontract. Het spelerscon tract tussen Ajax en Kenneth Perez gaat in op 1 juli 2006 en heeft een looptijd van drie jaar. Kenneth Perez (29-08-1974) speelde tot op heden 201 eredivisiewedstrijden en scoorde 66 doelpunten in dienst van MVV en AZ. 'Ajax is verheugd dat na Jaap Stam ook Kenneth Perez vanaf volgend seizoen Ajacied is. Deze twee geroutineerde spelers met een indrukwekkende staat van dienst zijn een welkome aanvulling op onze se lectie,' aldus technisch directeur Martin van Geel. Jong Ajax heeft een hoopvolle start van het nieuwe jaar de afgelopen weken geen passend vervolg kunnen geven. Het talen tenteam van trainer John van den Brom maakte in de eerste weken van 2006 een aardig sprongetje op de ranglijst, door aansprekende zeges op de tweede elftallen van PSV (1-0) en Vitesse (5-1). Halverwege februari is de ploeg feitelijk weer terug bij af, nadat de confrontaties met FC Utrecht en AZ verloren gingen. Jong Ajax staat nu negende. Van den Brom viel aan het begin van de tweede seizoenshelft veelvuldig terug op spelers uit de A-selectie. Onder anderen Ryan Babel, Urby Emanuelson, Nourdin Boukhari, Juanfran en Angelos Charisteas maakten hun opwachting bij de Beloften, optredens die door Babel en Charisteas werden aangegrepen om hun scherpte voor het doel te demonstreren. Zo maakte de Griek beide goals in het verloren duel met AZ (2-4) en was Babel trefzeker in de twee winstpartijen. Tegen PSV maakte hij de enige goal van de avond, een week later te gen Vitesse liet hij het net twee keer bollen. Tegen de Arnhemmers kwam ook Edgar Manucharyan tot scoren, maar toch zal de jonge Armeniër met weinig vreugde terug denken aan die wedstrijd. Vlak nadat hij in de 25ste minuut op prachtige wijze voor 2-0 had gezorgd, moest de linkspoot met een spierblessure naar de kant, de zoveelste fysieke tegenslag sinds hij zich bij Ajax meldde. Klaas Jan Huntelaar heeft na afloop van de gewonnen kwartfinalewedstrijd tegen sc Heerenveen de loting verricht voor de halve finales van de Gatorade Cup. Hij koppelde Ajax in eigen huis aan Roda JC en PSV aan AZ. Beide duels worden op woensdag 22 maart gespeeld. Ajax - Roda JC begint om 21.00 uur. De winnaar van dat duel wordt voor de finale op 7 mei 2006 in de Rotterdamse Kuip aangemerkt als thuisspelende club. Ajax Kick Off> RBC Roosendaal

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 7