Geschokt over wanordelijkheden in Den Haag 5 Bij Ajax werden we vorige week opgeschrikt door de gebeur tenissen in Den Haag, twee dagen voor de wedstrijd ADO Den Haag - Ajax. Ik wil hier graag namens Ajax onze afschuw en schok uitspreken over wat er gebeurd is; dit hoort niet thuis in onze samenleving en dus ook niet in onze voetbalstadions. Ajax distantieert zich dan ook nadrukkelijk van deze zich Ajax- supporters noemende personen. Wij zullen niet nalaten strenge maatregelen te blijven nemen om dit soort personen buiten onze stadions te houden. Aan de andere kant betreuren we het dat goedwillende, echte Ajax-supporters de dupe worden. Daarom zijn wij voorstander van een gezamenlijke aanpak, met politie, overheid, KNVB en de clubs, om dit verschijnsel definitief en dadergericht aan te pakken. Hierbij dienen wij druk op de wetgevende instanties te leggen om in navolging van Engeland een 'voetbalwetgeving' in te voeren met aanpassing van opsporings- en strafmaatregelen. Gelukkig werd er vorige week in Den Haag ook nog gevoetbald en Ajax won in de Residentie opnieuw drie belangrijke punten in de strijd om deelname aan de play-offs. Vandaag ontmoeten wij in de Amsterdam ArenA het Roosendaalse RBC. De ploeg van trainer Robert Maaskant maakt een moeilijk seizoen door en vecht al vanaf de eerste dag tegen degradatie. Een kat in het nauw maakt rare sprongen, luidt het spreekwoord, en daarom zal Ajax deze tegenstander niet mogen onderschatten. Bij winst doet de equipe van Danny Blind opnieuw goede zaken richting de play-offs. Ik wens alle Ajacieden veel succes en een fijne voetbalwedstrijd. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. 6 www.zpress.nl Aiex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Patrick Leemans Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> RBC Roosendaal

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5