43 Naam: Dennis Brobbel Woonplaats: 's-Gravendeel Leeftijd: 22 jaar Seizoenkaart: Heb ik niet meer. De afgelopen twee seizoenen heb ik er wel een gehad, dat was een kaart voor vak 408. Financieel kwam het dit seizoen even niet uit. Voor volgend seizoen wil ik er trouwens wel weer een aanschaffen. Eerst bezochte wedstrijd: Even denken... Dat moet Ajax - Vitesse in 2003 zijn geweest. Ajax won die wedstrijd met 2-0. Het wedstrijdkaartje was een verjaardagscadeautje van mijn zus. Goede actie van haar. Sindsdien ben ik steeds vaker naar Ajax gaan kijken. Uiteindelijk is er dus een seizoenkaart uit voort gekomen. Wat me direct al aansprak was de ArenA als stadion en de menigte daarin. Die combinatie heeft wel wat. Ik vond het meteen gezellig in de ArenA. Ook omdat Ajax natuurlijk altijd al mijn duppie was. omdat deze tegen Feyenoord werd gesco ord.' Mooiste Ajax-doel punt: 'De hakgoal van Van der Vaart is tegelijk ook mijn mooiste Ajax-doelpunt. Met als goede nummer twee de treffer van Finidi George in de halve finale van de Champions League, in het Olympisch stadion tegen Bayern München. Dat was ook al zo'n supergoal. Om maar te zwijgen van de omhaal van Marco van Basten tegen FC Den Bosch...' Favoriete Ajacied op dit moment: 'Klaas Jan Huntelaar heb ik altijd al een goede speler gevonden. Vooral bij sc Heerenveen speelde hij prima. Toch is Wesley Sneijder mijn favoriet. Hij is twee benig, heeft een goede techniek en behoudt als middenvelder altijd het overzicht. Spelers als Sneijder spreken me altijd aan.' Favoriete Ajax-speler uit de historie: 'Jari Litmanen! Daar hoef ik niet eens over na te denken. Hij staat absoluut op nummer één. Jari was in de gouden jaren bijna altijd goed voor mooie, of belangrijke treffers. Dan denk ik allereerst aan de treffer die hij ooit scoorde in Triest, uit tegen AC Milan. Een geweldige goal die supervlug in de wedstrijd werd gescoord. Ook zijn persoon lijkheid heeft me altijd aangesproken.' Favoriete dub naast Ajax: 'Dat is FC Barcelona. Vooral vanwege de spelers die daar spelen of hebben gespeeld, de grootte van de club en de invloed van Johan Cruijff. Samengevat is het gewoon een supermooie club, die zijn thuiswed strijden speelt in een gigantisch mooi sta dion. Ik ben wel eens gaan kijken in het Nou Camp. Als je daar wordt rondgeleid, lijkt het allemaal nog veel groter en mooier. Op dit moment is Ronaldinho de beste speler bij Barcelona. Geweldig om hem zijn trucjes te zien doen. Ik kan ze helaas niet nadoen, ook niet omdat ik niet op straat of bij een club voetbal. Mijn baltechniek is ook iets minder goed. Mijn voeten kunnen de trucjes van Ronaldinho niet aan.' Ajax is voor mij: 'De belangrijkste bijzaak in het leven. Ik kom dagelijks op www.ajax.nl, ga wel eens bij een training kijken en zit elk weekend weer in spanning tijdens de wedstrijden. Naar Ajax kijk ik altijd weer uit.' Ajax Kick Off> RBC Roosendaal

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 42