Colofon Imke de Wette Paulus Roiha Fvpn voorstellen Uitgever www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Telefoon 078 639 70 70 Fax 078 639 70 71 Acquisitie Tim Folugo Stefan van Kooten Financiële Administratie Z-Press sport Ft media BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Redactiecoördinator Nathalie Nuiten Redactie Tonny Dijkhuizen Glenn Duijzer Patrick Leemans Nathalie Nuiten Daan Schippers Fotografie Hans Willink Opmaak Ft Lithografie Nauta en Haagen Helmond Vormgeving Druk Drukkerij Goos Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of verme nigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. want Paauwe stond klaar om zijn plaats onder de lat in te nemen. Jaroslav Drobny zal de komende periode evenals Paauwe de concurrentiestrijd moeten aangaan. Geboortedatum: 3 augustus 1980 Geboorteplaats: Espoo (Finland) Positie: aanvaller Loopbaan:1999 - 2001 HJK Helsinki, 2001 - 2003 FC Utrecht, 2003 - 2004 FC Zwolle, 2004 - januari 2006 Cercle Brugge Aantal competitiewedstrijden: 156 Goals: 48 De 25-jarige Paulus Roiha is slechts enkele minuten voor de transferdeadline over gekomen van de Bel gische eersteklasser Cercle Brugge. De Fin se aanvaller kwam twee seizoenen uit voor HJK Helsinki, waar hij in 65 duels 32 keer tot scoren kwam. De aanvaller brak door bij Jong Finland en werd gezien als één van de grote beloften voor de toekomst. Na zijn periode in Finland verdedigde hij tweeëneenhalf seizoen de kleuren van FC Utrecht. In het seizoen 2003/2004 mocht de aan valler tussentijds vertrekken naar FC Zwolle, omdat trainer Foeke Booy de voorkeur gaf aan het spitsen- duo Dirk Kuijt Igor Gluscevic. Sinds de zomer van 2004 stond de Fin onder contract bij Cercle Brugge. Voor de Belgische eersteklasser scoorde de spits tien keer in 41 wedstrijden. In dertien interlands voor Finland maakte Paulus Roiha drie goals. Michael Mols en Geert den Ouden hebben er een concurrent bij en zijn komst geeft trainer Frans Adelaar meer opties in spelsystemen. Roiha heeft een contract getekend voor anderhalfjaar. Zeker gezien het feit dat Michael Mols zegt aan zijn laatste seizoen bezig te zijn, is het prettig te weten dat zijn mogelijke opvolger in de Haagse voorhoede al is aangetrokken. Meer over deze nieuwkomers leest u in het eerstvolgende ADO Den Haag Magazine, dat begin maart zal verschijnen. Oproep aan alle supporters ADO Den Haag werkt hard aan een succesvolle toekomst. Gezamen lijk moeten we de club op sportieve wijze steunen. Wij roepen dan ook alle supporters op om af te zien van kwetsende spreekkoren en het afsteken van vuurwerk. ADO Den Haag maakt gebruik van een modern camerasysteem en zal bij constatering van overtredingen van de huisregels en/of het KNVB- reglement conform de richtlijnen van de KNVB handelen. In samenwer king met de lokale driehoek zullen bij misdragingen gele kaarten en/of stadionverboden worden uitgereikt.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 33