DSW Angelo Martha Jaroslav Drobny Even voorstellen den en in zijn eigen omgeving te herstellen. In Amerika deed hij al aan enkele groepstrainingen mee, bij Feyenoord werkte hij de laatste weken nog aan zijn conditionele achterstand. Het is dus onduidelijk of hij al direct inzetbaar is, zijn knie voelt in ieder geval weer goed aan, dat is het voornaamste. Geboortedatum: 29 april 1982 Geboorteplaats: Amsterdam Positie: verdediger Loopbaan: 2002 - 2004 Cambuur Leeuwarden, 2004-januari 2006 MW Aantal competitiewedstrijden: 55 Goals: 1 Echt een jongen voor de toekomst, zo wordt over Angelo Martha gesproken in het Zuiderparkstadion. ADO Den Haag legde deze verdediger zodoende voor tweeënhalf seizoen vast, met een optie voor nog een jaar. Martha is één van de vele spelers in het Neder lands betaald voetbal die in de jeugdopleiding van Ajax heeft gespeeld. Op negentienjarige leeftijd had hij lang genoeg ge wacht op de kans op een definitieve doorbraak. Door de aankoop van vele buitenlandse spelers, stokte de doorstroom van jongens uit de oplei ding. Anderen uit zijn generatie speelden op dat moment al in Ajax 1 of bij een andere Neder landse club. Zo speelde hij bijvoorbeeld in de A- jeugd in één elftal met Rafael van der Vaart, Maarten Stekelenburg, Wesley Sneijder, John Heitinga, Serginho Greene, Stefano Seedorf, Michael Krohn-Dehli, Nando Rafael, Kiran Bechan, Meivin Fleur en Kwame Quansah. Een compleet elftal dus van jongens die nu nog steeds op hoog niveau presteren. Andere clubs wilden hem graag binnenhalen toen zijn contract bij Ajax niet werd verlengd. De Amsterdammer koos echter voor een stage bij het Schotse Celtic. Hij raakte geblesseerd en dus buiten beeld. Niet topfit slaagden andere stages bij Motherwell en het Engelse Crew Alexandria eveneens niet. Uiteindelijk kwam Martha in het betaalde voetbal bij Cambuur Leeuwarden te recht, waar hij twee seizoenen onder contract stond. De laatste anderhalfjaar was hij in dienst van MW, waar hij met zijn goede spel de aan dacht van de scouts van ADO Den Haag wekte. Geboortedatum: 09 oktober 1979 Geboorteplaats: Pocatky (Tsjechië) Positie: Keeper Loopbaan: 1999-2001 SK Ceske Budejovice, 2001 - 2005 Panionios, 2005 - januari 2006 Fulham FC Aantal competitiewedstrijden: 147 Goals: 0 XQRCVERZEKERAAR Jaroslav Drobny vult bij ADO Den Haag de vacante positie in die de langdurig geblesseerde Cees Paauwe achterliet. ADO huurt de Tsjechische doelman voor de rest van het seizoen van Fulham, de club van multi miljonair Mohammed el Fayed. De 26-jarige keeper maakte zestien keer zijn op wachting in Jong Tsjechië en was met zijn land deelnemer aan de Olympische Spelen van 2002 in Sydney. Half januari haalde Fulham nog een vierde keep er naar Londen. Drobny had al concurrentie van Tony Warner en Mark Crossley en daar kwam Antti Niemi, de doelman van het Finse elftal, re centelijk ook nog eens bij. Warner werd juist aangetrokken doordat Crossley en Drobny afge lopen zomer allebei geblesseerd waren. Eenmaal weer fit had trainer Colemann dus een waar keepersoverschot, waardoor Drobny kon wor den verhuurd aan ADO Den Haag. In de hofstad zal hij een duo vormen met Dorus de Vries. Eerder waren Cees Paauwe - die herstellende is van een ernstige knieblessure - en De Vries al een goed koppel, die elkaar tot het maximale dreven. De Vries kon geen seconde verslappen, 31

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 31