Word nu lid van de Feyenoord Supportersvereniging! ÏEtMi'BiQiR D 1P NIEUW LID Voornaam: Achternaam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoonnummer: Geboortedatum: Post(bank)nummer: Nr. legitimatie: E-mailadres: ontvangt minishirtje- Geslacht: M V (Dag-Maand-Jaar) De naam van de rekeninghouder dient overeen te komen met de naam van het nieuwe lid (geen spaarrekening) BESTAAND LID die nieuw lid heeft aangebracht 1e lid aangebracht minishirtje en bij 2e lid keuze minishirt/sjaaltje. Voornaam: Achternaam: Adres: Postcode: Woonplaats: Nr. legitimatie: Geboortedatum: Minishirt of sjaaltje: E-mailadres: (Dag-Maand-Jaar) We werken nauw samen met Feyenoord. Gezamenlijk geven we bij alle thuiswedstrijden een wedstrijdmagazine uit en organiseren we bijeenkomsten voor supporters middels het Supportersplatform. En niet te vergeten de Feyenoord fanclubs voor jongeren: de Kameraadjes en Youngsters. Daarnaast worden tal van grotere en kleinere activiteiten georganiseerd. Zo verlenen we o.a. medewerking aan de Open Dag en activiteiten rond de eerste training van de selectie. Leden van de Feyenoord Supportersvereniging ontvangen in de Feyenoord Fanshops korting op de aanschaf van officiële Feyenoord-artikelen. De stem van de supporters moet worden gehoord binnen Feyenoord en de Feyenoord Supportersvereniging zorgt daarvoor. Hoe groter de Feyenoord Supportersvereniging, des te harder kunnen we de stem van de supporters laten horen. IC SUPPORTERSVERENIQINO De Feyenoord Supportersvereniging is de enige officieel door Feyenoord erkende supportersvereniging en de grootste onafhankelijke supportersvereniging van Nederland. Een van de belangrijkste doelstellingen van de Feyenoord Supportersvereniging is het behartigen van de belangen van alle Feyenoord-supporters, en die van haar leden in het bijzonder. De Feyenoord Supportersvereniging organiseert zo comfortabel en goedkoop mogelijk reizen naar nationale en internationale wedstrijden. De leden reizen natuurlijk goedkoper dan de niet-leden. Rond de thuiswedstrijden tracht de Feyenoord Supportersvereniging door middel van het TIFO- team bij te dragen aan een verbetering van de sfeer. Voor de communicatie met de supporters en de leden onderhoudt de Feyenoord Supporters vereniging een eigen website, www.FeyenoordNet.nl en is uitgever van o.a. het supportersmagazine Hand in Hand. Als je nu als lid een nieuw lid opgeeft krijg je van ons een uniek welkomstgeschenk: het speciaal voor de Feyenoord Supportersvereniging ontworpen minishirt. Bovendien ont vangt het nieuwe lid een welkomstcadeautje: een nieuw ontworpen minisjaaltje Natuurlijk kan je, als oud of nieuw lid, in het bezit komen van beide artikelen door nogmaals een nieuw lid te werven. Hoe meer leden je aanbrengt, hoe meer shirtjes of sjaaltjes je verzamelt. Supporters die zich aanmelden als nieuw lid ontvangen het minishirtje Let op! Deze actie geldt alleen als u zich voor een hoofdlidmaatschap aanmeldt of aangemeld wordt. Het minishirtje en het minisjaaltje worden pas verzonden als de contributiebetaling van het nieuwe lid ontvangen is. Lidmaatschap is minimaal voor 1 jaar, Opzeggingen dienen schriftelijk voor 31 maart van het lopende seizoen binnen te zijn. Member to Member actie

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 100