zondag 22 januari 2006 Vorig seizoen was Ajax de eerste tegen- van trainer Danny Blind al zeker van een stander die de reis maakte naar het Arke overwintering in het prestigieuze toernooi Stadion, deze keer is de Amsterdamse voor landskampioenen. Omdat Arsenal ploeg de eerste tegenstander in Enschede nog boven de hoofdstedelingen eindigde, na de winterstop. De meest succesvolle zou Ajax een groepswinnaar treffen in de Nederlandse club in de historie van het volgende ronde. Dit wordt Internazionale. profvoetbal zal er alles aan willen doen De Italianen komen op 22 februari naar meer punten te verzamelen dan in het Amsterdam, waarna op 14 maart de eerste deel van het seizoen. Met de return in Milaan volgt. Twee jaar geleden nieuwe spits Klaasjan Huntelaarzal dat speelde Ajax ook al twee keer tegen de ongetwijfeld lukken. blauwzwarten. Inter won de duels toen met 1-2 en 1-0. De Liefst 29 landskampioen- komende weken kan Ajax l i Door de komst schappen, 15 nationale daarom voortdurend aan bekers, vier keer de Europa de bak voor een dubbel- Cup I, in 1987 de Europa Van Huntelaar Z.t programma. Cup II, in 1992 de UEFA Cup, twee keer de Ajax in luxepositie. Het Gatorade Cup-duel Wereldbeker, drie Euro- over anderhalve week pese Supercups en vijf Johan Cruijff wordt erg speciaal voor de laatste Schalen. Tja, welke beker of schaal pakte aanwinst van de Amsterdammers. Klaas Ajax in de historie eigenlijk niet? Vorig Jan Huntelaar droeg tot de jaarwisseling seizoen werd er voor het eerst sinds jaren juist het shirt van SC Heerenveen en geen tastbare prijs aan de uitgebreide beleefde een droomafscheid door in zijn collectie toegevoegd. In de competitie laatste duel tegen uitgerekend Ajax te staat de ploeg momenteel op de zesde scoren en bovendien een 4-2 overwinning plaats en de achterstand op de top-3 PSV, te boeken. Daardoor sloot hij met liefst 17 Feyenoord en AZ lijkt onoverbrugbaar, doelpunten achter zijn naam de heen- Maar wat is 'lijkt' binnen de voetbalsport? ronde af, terwijl hij nog twee duels miste De strijd in de Gatorade Cup wordt vanwege een schorsing als gevolg van een volgende week donderdag hervat met een rode kaart tegen Feyenoord en de duel in de kwartfinale tegen uitgerekend wedstrijd tegen AZ moest hij laten lopen SC Heerenveen. vanwege een knieblessure. Huntelaar voert de topscorerslijst van de Eredivisie In de Champions League heeft Ajax de echter ruimschoots aan. De 22-jarige spits, achtste finales bereikt. Een speeldag voor afkomstig uit de jeugdopleiding van PSV, het einde van de poulefase was de ploeg voelde dat hij aan de volgende stap toe

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 5