Voorwoord Rini Coolen COLOFON CORRESPONDENTIE-ADRES: FC Twente BV Colosseum 65 7521 PP Enschede Tel.: 053-852 55 25 Fax: 053-852 55 11 zondag 22 januari 2006 FC TWENTE - AJAX VRIENDEN KRING: Vriendenkring FC Twente'65 Postbus 325 7500 AH Enschede Tel.: 053-477 25 26 Uitgever www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht Tel.: 078-6397070, Fax: 078-6397071 Acquisitie: Stanley Matena, Tim Folugo, Martijn van der Flaar Financiële administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015, 3300 BA Dordrecht Eindredactie: Edwin van Lenthe Redactie: Sander Berends Robert Berenschot Jasper van de Bult Martin Peters Edwin van Lenthe Redactie-coördinatie: Sander Berends Fotografie: Theo Temmink Bas Everhard Opmaak Lithografie: Nauta en Haagen, Flelmond Druk: Wegener huis-aan-huiskranten BV Enschede De redactionele inhoud van Twente Thuis valt onder de verantwoordelijkheid van de directie van FC Twente. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. „Vanmiddag spelen we de 'lunch- wedstrijd' tegen Ajax en de wedstrijden tegen de teams uit de traditionele top drie zijn altijd speciaal. Ajax staat dan momenteel niet in de top drie, het blijft natuurlijk een absolute topclub. In de uitwedstrijd gingen we lange tijd gelijk op, totdat een zeer ongelukkig eigen doelpunt van Daniël Majstorovic de score openbrak. Uiteindelijk werd het in Amsterdam nog 2-0, maar kansloos waren we zeker niet. Dat zullen we ook vandaag niet zijn. Natuur lijk is het een zeer lastige wedstrijd en heeft Ajax meer kwaliteit dan wij, maar in voetbal is alles mogelijk. Dat bleek ook uit de laatste wedstrijd voor de winterstop, toen we bij PSV een punt pakten. Het is ook een bijzonder duel als we kijken naar de bijzondere mijlpaal die onze keeper Sander Boschker vandaag bereikt: hij speelt zijn 400ste competitiewedstrijd in het betaalde voetbal. Dergelijke cijfers kom je in het hedendaagse voetbal niet snel meer tegen. Een felicitatie voor deze prestatie is dan ook zeker op zijn plaats. Het is erg jammer dat ik vandaag niet kan beschikken over Daniël Majstorovic en Rahim Ouedraogo, die beiden vanwege hun vierde gele kaart één wedstrijd geschorst zijn. We gaan er vanuit dat onze supporters vandaag wel kennis kunnen maken met aanwinst Anatoli Gerk. Hij was, zoals u weet, vorige week nog niet speel gerechtigd. Vorige week in Tilburg creëerden we veel kansen en speelden we beter dan Willem II, maar helaas bleven we steken op 1 -1Binnen de minuut hadden we al op voorsprong kunnen staan, maar de voortreffelijke uithaal van Dmitri Shoukov kwam tegen de lat. Ook nadat Willem II de leiding had genomen bleven we veel kansen krijgen en nadat we via een koel benutte strafschop van Blaise N'Kufo op gelijke hoogte waren gekomen, had ik het gevoel dat we alsnog de verdiende overwinning zouden gaan binnen halen. Het mocht echter niet zo zijn. Vanmiddag spelen we voor een uitverkocht huis tegen Ajax. Wij, spelers en technische staf, gaan er alles aan doen vanmiddag. We hopen dat u op de bekende fanatieke wijze achter de ploeg gaat staan zodat we met een mannetje meer spelen. Veel plezier!" Rini Coolen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 3