Lagere maandlasten voor iedereen, dat is ons doel! Gelink Ge/tf Advies Wij bieden al een rente van 2.7%!* Laat Gelink Geld Advies uw financiële coach zijn. Kent u dat gevoel, de maand duurt te lang en u komt geld tekort? Steeds meer mensen staan aan het eind van de maand rood en hebben moeite om rond te komen. Weet u bijvoorbeeld dat u voor rood staan op een credit card zo'n 11% aan rente betaalt. En dat postorderbedrijven rentes berekenen die kunnen oplopen tot meer dan 20%! Dat is helemaal niet nodig. 0ok 's avonds open tot 21.00 uur Saterdag van Gelink Geld Advies, de grootste financiële dienstverlener van Nederland is gevestigd in Enschede. Wij zijn dè specialist op het gebied van hypotheken, leningen, verzekeringen en pensioenen. Als gevolmachtigd intermediair voor een groot aantal banken en verzekeringsmaatschappijen kunnen wij u een objectief advies geven. Kom gerust eens bij ons langs voor een gratis en vrijblijvend gesprek met een van onze specialisten. Bellen kan natuurlijk ook met 053-4844844, of stuur de onderstaande bon in en u weet precies welke hypotheek of lening voor u de meest voordelige is. Vraag naar de voorwaarden. Twekkeler-Es 24 7547 SM Enschede O P E N K A N S V O O R Naam: Straat/huisnr.: Postcode:Plaats: Gob. datum: Tel: O E L Ja, ik wil graag meer weten over: Hypotheken Leningen Pensioenen Verzekeringen Stuur deze bon terug in een ongefrankeerde envelop naar Gelink Geld Advies, Antwoordnummer 2426 7500 WD Enschede. Faxen kan ook: 053 - 4 844 824

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 28