Angelos Charisteas: Ik had de wedstrijd tegen ADO nog in mijn hoofd 37 De eindpasses waren echter net niet goed genoeg. Ryan Babel was met nog 12 minuten te spe len de vervanger van Markus Rosenberg, maar hij stond koud in het veld of hij moest toezien dat Glen Salmon Groningen wat ge loof terugbracht, 3-1. Groningen was iets eerder al dicht bij een treffer toen oud- Ajacied Stefano Seedorf hard uithaalde, maar die inzet kon Maarten Stekelenburg nog keren. Prompt sloop de angst weer in de Amsterdamse ploeg en Groningen wist via Levchenko de aansluitingstreffer te ma ken, 3-2. In de slotminuten was duidelijk dat de Ajacieden veel geleerd hebben van de Mauro Rosales speelde een uitstekende wedstrijd. dramatische blessuretijd tegen ADO Den Haag waarin een 2-0 voorsprong werd weg geven. De corners werden kort genomen, bij aanvallen werd niet het vijandelijke doel, maar de cornervlag opgezocht en hoewel het publiek en Ryan Babel de bal voor het doel wilden zien, volhardden Sneijder en Charisteas in de vertragingstechniek. Het bleek nuttig. Ajax behield de voorsprong en kroop zo weer wat dichter naar de top van het klassement. Eredivisie Dinsdag 27 december 2005 - Amsterdam ArenA - 48.547 Scheidsrechter: Rien Koopman Ajax - FC Groningen 3-2 (2-0) Scoreverloop: 7. Markus Rosenberg 1-0,18. Angelos Charisteas 2-0,67. Angelos Charisteas 3-0,80. Glen Salmon 3-189. Evgeniy Levchenko 3-2 Ajax: Maarten Stekelenburg; Hatem Trabelsi, Nigel de Jong, Thomas Vermaelen, Juanfran; Mauro Rosales, Tomas Galasek Wesley Sneijder, Nourdin Boukhari (72. Urby Emanuelson); Angelos Charisteas, Markus Rosenberg (79. Ryan Babel) Coach: Danny Blind Niet ingezet: Hans Vonk, Yannis Anastasiou, Emmanuel Boakye, Jeffrey Sarpong, Olaf Lindenbergh FC Groningen: Bas Roorda; Paul Matthijs Gijs Luirink, Arnold Kruiswijk, Antoine van der Linden (66. Mathias Florén); Rasmus Lindgren, Koen van de Laak (66. Stefano Seedorf), Evgeniy Levenchko; Danny Buys, Glen Salmon, Yuri Cornelisse (41Erik Nevland) Coach: Ron Jans Niet ingezet: Gijs Koopmans, Valery Sedoc, Gibril Sankoh, Mark-Jan Fledderus Angelos Charisteas werd tegen FC Groningen Ajacied van de Alvin Daniëls van Ajax D3 was de mascotte van de wedstrijd wedstrijd. Ajax - FC Groningen. Markus Rosenberg is blij met zijn goal tegen Groningen. Ajax Kick Off> NEC

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2006 | | pagina 36