nTMIVr'i De schijnwerper op Michel Breuer Trienke Reitsma 0 Tot ieders verrassing, en niet in het minst die van hemzelf, was Michel Breuer afgelopen zaterdagavond, tegen RBC, alweer van de partij. Terwijl erop gerekend was dat hij er op zijn vroegst tegen Ajax weer bij kon zijn, nam Breuer in Roosendaal alweer zijn vertrouwde stek op het middenveld in. Gelukkig maar, want zowel tegen Groningen als tegen Sparta werd pijnlijk duidelijk dat hij node werd gemist. Het koude Roosen- daalse voetbalavondje werd door Breuer probleemloos doorstaan, waar natuurlijk de moeizaam behaalde winst in belangrijke mate aan bijdroeg. „Dat ik tegen RBC mee kon doen, was inderdaad een aangename verrassing", zegt Michel Breuer. „Begin vorige week voelde ik al dat het goed zat, dus vroeg ik groen licht voor de training. Dat ging verbazend goed, want ik had geen enkele last. Ook de dag daarop niet. Binnen de kortste keren kwam ik daardoor in beeld voor de wedstrijd tegen RBC. En dat we won nen, was natuurlijk helemaal mooi, zeker als je de omstandigheden in aanmerking neemt.We speelden goed zelfs, vooral in de eerste helft. De 0-1 voorsprong was, gezien de kansen, natuurlijk te mager. Toch vond ik dat het Arnold Bruggink het goed deed, hij had alleen wat pech. ledereen heeft het nu over een nieuwe spits, en die zal er waarschijnlijk ook wel komen, maar mocht het er niet van komen, dan kunnen we er nog steeds een succesvol seizoen van maken. We hebben nog zoveel kwaliteit in huis, ook in scorend opzicht. Mooi is dat we nog op alle fronten meestrijden en vanavond kunnen we weer een belangrij ke stap maken. Winnen van Ajax? Waarom niet, enkele weken geleden lukte het toch ook! Goed, de omstandighe den waren toen anders, maar ook op een 'normaal' veld moeten we goed tegen ze uit de voeten kunnen. Dat Ajax momenteel in een dippie zit, zegt me echter niks. Ze kunnen zomaar de geest krijgen, toch heb ik liever dat ze daar nog even mee wachten. Want we willen graag verder bekeren. Winnen we, dan dringen we door tot de halve finales en komt de grote finale akelig dichtbij. Het lijkt me machtig om die mee te maken, vooral ook vanwege alle toestanden eromheen. De club heeft wat dat betreft een heel aardige historie en wat zou het niet mooi zijn als we daar na al die jaren een succesvol vervolg aan kunnen geven." BLOEMSIERKUNST Schoterlandseweq 40, 8454 KE Mildam Telefoon nr. 0513-632473

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 9