Ajax bezig aan goede serie 5 Ons eerste elftal heeft nadrukkelijk de weg naar boven ingeslagen. Door drie competitiezeges op rij neemt Ajax nu de vierde plaats in de Eredivisie in, en de topdrie begint langzaam in zicht te komen. Hopelijk kan het elftal van Danny Blind vandaag tegen FC Groningen de stijgende lijn voortzetten. De competitiewedstrijden van vandaag en over drie dagen, uit tegen sc Heerenveen, komen op een ongebruikelijk tijdstip. In verband met de invoering van de play-offs is de winterstop aanmerkelijk ingekort en speelt Ajax voor het eerst in lange tijd tussen kerst en oud en nieuw nog wedstrij den. Dat is even wennen, voor de voetballers maar natuurlijk ook voor u als ons publiek. Hopelijk bent u net als altijd toch weer massaal opgekomen om de Ajax-spelers aan te moe digen, want de steun van onze supporters kan het elftal tot grote hoogten doen stijgen. Ik wens alle Ajacieden een mooie en succesvolle wedstrijd toe en namens iedereen bij onze club wens ik u allen goede feestdagen en een heel mooi 2006. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Wim Masker Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> FC Groningen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 5