op juiste moment Wesley Sneijder: 'We hebben op geen enkel vlak gefaald' 35 Markus Rosenberg steekt triomfantelijk zijn vingers in de lucht. RKC-aanvoerder Patrick van Diemen kan het niet geloven. Steven Pienaar mocht na een schorsing weer spelen in de Eredivisie. ren bepalend. Nu werd wel initiatief en lef getoond. We durfden fouten te maken.' Die fouten maakte Markus Rosenberg, die tot Ajacied van de Wedstrijd werd uitge roepen, tegen RKC zelden. Zes minuten voor tijd kreeg hij een beloning voor zijn goede wedstrijd, toen hij zag dat zijn schot stijf in de kruising boven RKC-goalie Rob van Dijk verdween. Daarmee besliste de Zweed het duel feitelijk, 3-1. Vijf minu ten later deed invaller Ryan Babel nog een duit in het zakje door de eindstand op onnavolgbare wijze te bepalen op 4-1. Het was pas de eerste treffer van Babel dit seizoen, maar wat voor een. De links buiten rondde een koninklijke solo langs meerdere RKC-spelers af met een doeltref fende schuiver bijna vanaf de achterlijn. Eredivisie Ajax - RKC Waalwijk 4-1 (1 -1 Markus Rosenberg is met 24 procent van het aantal stem men gekozen tot Ajacied van de wedstrijd. Hedwiges Maduro met de mascotte van de wedstrijd, Sean Klaiber van Ajax D3. Ajax Kick Off> FC Groningen Zondag 4 december 2005 - Amsterdam ArenA - 46.093 Scheidsrechter: Ruud Bossen Scoreverloop: 43.Rick Hoogendorp 0-145+1Hedwiges Maduro 1 -1 48. Wesley Sneijder 2-184. Markus Rosenberg 3-186. Ryan Babel 4-1 Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Zdenek Grygera, Hedwiges Maduro, Juanfran; Nigel de Jong, Tomas Galasek Wesley Sneijder (81Thomas Vermaelen); Steven Pienaar, Markus Rosenberg, Nourdin Boukhari (74. Ryan Babel) Coach: Danny Blind Niet ingezet: Bogdan Lobont, Hatem Trabelsi, Mauro Rosales, Vannis Anastasiou, Olaf Lindenbergh RKC Waalwijk: Rob van Dijk; Patrick van Diemen, Stephan Keiler (67. Robert Fuchs), Virgilio Teixeira, Ramon van Haaren; Rogier Molhoek (72. Martijn Barto), Gianni Zuiverloon, Maarten Martens; Benjamin de Ceulaer, Rick Hoogendorp, Dominique van Dijk Coach: Adrie Koster Niet ingezet: Jurgen Weevers, Anthony Fabri, Didi Longuet, Lion Axwijk Accountants Adviseurs Ajacied van de wedstri jd

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 35