4 29 Rasmus Lindgren schiet op doel namens FC Groningen. de keus uit zes spelers voor drie, hooguit vier posities. Lindgren: 'Ik ben niet naar Groningen gegaan met het idee dat ik er elke week zeker zou spelen. Bij Ajax heb ik vorig seizoen vier keer meegespeeld, waaronder een paar keer als invaller. Bij Groningen heb ik tot nog toe alleen de thuiswedstrijd tegen Sparta gemist en heb ik al negen keer in de basis gestaan.' De jonge Zweed kwam bij FC Groningen een beetje moeizaam op gang. 'In het begin was ik niet topfit. Ik miste wedstrijdcon ditie. Dat kwam doordat ik bij Ajax in de oefencampagne bijna geen volledige wed strijden had gespeeld.' Bij FC Groningen debuteerde hij aan de rechterkant van een viermansmiddenveld, maar die positie ligt hem niet zo. 'Daarvoor ben ik niet explosief genoeg. Ik moet het hebben van mijn inzicht en passing.' Hij heeft met Ajax nog geen afspraak gemaakt over volgend seizoen. In Gro ningen blijven is voor hem zeker een optie. 'Het hangt af van wat Ajax zegt. FC Groningen heeft een jonge groep met veel spelers in de leeftijd van 22 tot 24 jaar. Dit team wordt alleen maar beter.' Lindgren nam vorige week afscheid van het Oosterpark. Hij zal goede herinneringen aan het 73 jaar oude stadion bewaren. Met FC Groningen heeft hij er zeven wed strijden gewonnen, eenmaal gelijkgespeeld en geen enkele keer verloren. De enige thuisnederlaag van FC Groningen, tegen Sparta, maakte hij vanwege een griepje vanaf de tribune mee. Hoe mooi de her inneringen aan het Oosterpark ook zijn, Lindgren ziet er naar uit om straks in de Euroborg te spelen. 'Dat is echt een heel mooi stadion.' ii#ËÉIiÉÉi3 v ;3"\v;''G.vG'Ga?.c Ajax Kick Off FC Groningen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 29