Steun Ajax in voor- en tegenspoed! rt. i 5 Hierbij wil ik me graag aan u voorstellen als de nieuwe alge meen directeur van Ajax, een functie die ik vanaf 1 december officieel bekleed. Technisch directeur Martin van Geel, financi eel directeur Jeroen Slop en ik vormen nu de nieuwe directie van AFC Ajax. Ik roep iedereen op om achter de club te gaan staan. We zitten in de nationale competitie in een moeilijke fase en ons eerste elftal kan een ieders steun zeer goed gebruiken. Er is een reeks overwinningen nodig om het vertrouwen terug te krijgen maar een ding staat vast: deze groep kan absoluut voetballen. En ver geet niet dat vorig seizoen de achterstand op AZ op een bepaald moment zeven punten bedroeg en dat Ajax die achterstand ruim heeft goedgemaakt. Er is derhalve nog niets verloren. Deze periode doet mij denken aan het seizoen 1964-1965, waarin Ajax matig presteerde. De heropbouw van het elftal betekende toen het begin van een zeer succesvolle periode. Wij als directie zien dan ook mogelijkheden om een nieuwe fase te beginnen en sterker voor de dag te komen. Ons doel blijft onveranderd het 'ouderwetse' Ajax terug te krijgen. Een team dat speelt met strijd, aanvallend, creatief voetbal met een beetje kapsones en een absolute wil om te winnen. Ook gaat niet alles minder; Ajax heeft voor de derde keer in tien seizoenen overwintering in de Champions League weten te bewerkstelligen! Laten wij gezamenlijk achter het eerste elftal gaan staan. Ajax heeft de steun van het publiek tijdens de wedstrijd nodig. Laat ons team gedurende twee keer vijfenveertig minuten die zo belangrijke steun in de rug voelen. Het kan net die zet zijn die de ploeg nodig heeft. Ik wens alle Ajacieden een mooie en succesvolle wedstrijd toe. Maarten Fontein Uitgever: Ajax i.s.m. S P O T MEDIA www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Nathalie Nuiten Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3