35 aan dreiging. Het inbrengen van Edgar Manucharyan zorgde voor extra druk op het doel van Boschker. De 'lucky' eigen goal van Majstorovic hielp de Ajacieden uiteindelijk definitief op het juiste spoor. Guilherme Afonso leek het broodnodige Ajax-feestje tien minuten voor tijd te bederven. De invaller dook vervaarlijk dicht op voor het doel van Maarten Stekelenburg. Tot opluchting van (bijna) de hele ArenA verdween de inzet over het Ajax-doel. Eredivisie Zaterdag 19 november 2005 - Amsterdam ArenA - 45.120 Scheidsrechter: Reinold Wiedemeijer Ajax - FC Twente 2-0 (0-0) Scoreverloop: 70. Daniël Majstorovic (ed) 1 -0,90+3. Markus Rosenberg 2-0 Ajax: Maarten Stekelenburg; Hatem Trabelsi, Zdenek Grygera, Hedwiges Madura, Urby Emanuelson; Tomas Galasek Wesley Sneijder, Olaf Lindenbergh (60. Nigel de Jong); Mauro Rosales (88. Edgar Manucharyan), Yannis Anastasiou (60. Markus Rosenberg), Nourdin Boukhari Coach: Danny Blind Niet ingezet: Hans Vonk, Juanfran, Emmanuel Boakye FC Twente: Sander Boschker Rahim Ouedraogo, Daniël Majstorovic, Ramon Zomer, Jeroen Heubach; Karim El Ahmadi, Wout Brama, Peter Niemeyer; Kennedy Bakircioglu (68. Guilherme Afonso), Blaise N'Kufo, Sharbel Tourna Coach: Rini Coolen Niet ingezet: Remko Pasveer, Resit Schuurman, Kostantinos Loumpoutis, Elby Bouchiba, Bas Sibum, Patrick Gerritsen Mauro Rosales werd gekozen tot Ajacied van de wedstrijd. Hedwiges Maduro is de held van de mascotte, Nick Lammers van de D3. eredivisieperiode Danny Blind geeft Wesley Sneijder nog enkele tips. Aiaciccl weck. Ajax Kick Off> RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 32