31 Oud-Ajacied Hans van de Haar in actie voor RKC Waalwijk. in Ajax 1 aan. Hij speelde oefenwedstrijden mee en zat op de hank, maar van een door braak kwam het niet. Bij RKC lukte dat wel. Helaas heeft hij dit seizoen door een knieblessure nog niet kunnen spelen. Maar het zegt genoeg dat de bondscoach van Jong Denemarken hem zelfs al weer selec teerde op het moment dat hij amper weer in training was. Ajax heeft de Deen voor komend seizoen weer gecontracteerd. Jerold Promes (21 jaar) Zijn eerste seizoen in Waalwijk eindigde al in februari. Na een aantal invalbeurten mocht hij tegen FC Twente, begin dit jaar, als centrale verdediger in de basis starten. Dat was echter van korte duur, want hij scheurde zijn voorste kruisband af in die wedstrijd. Deze geboren Amsterdammer is nog steeds herstellende van de operatie waarin hij een nieuwe kruisband kreeg. Hij heeft een contract tot 2006 met optie voor nog een jaar. Randy Rustenberg (21 jaar) Ook Rustenberg is geboren en getogen in Amsterdam, heeft het ook gered tot Jong Ajax, heeft ook een contract tot komende zomer met een optie voor nog een jaar, maar helaas heeft ook hij net als Jerold Promes pech te verwerken gekregen. Een binnenband in zijn knie en zijn lies zaten hem dwars. Ook hij zit nog in de lappenmand, maar met zijn grote en sterke fysiek moet dat goed gaan komen. Didi Longuet (24 jaar) Longuet startte al twee keer in de basis dit jaar bij RKC, maar voorlopig moet hij het grotendeels hebben van invalbeurten. Tegenover Rustenberg en Promes, brengt hij al twee seizoenen ervaring in de Eerste Divisie bij Haarlem met zich mee. Hij mag dan nog niet kunnen rekenen op een vaste plek, het vertrouwen wat er in hem heerst, klinkt wel door uit de tweejarige optie die hij na deze zomer nog heeft. Ajax Kick Off> RKC Waalwijk

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 28