Kort FC Utrecht-nieuws Edson Braafheid en Dwight Tiendalli hebben zich met Jong Oranje verzekerd van deelname aan het Europees Kampioenschap van volgend jaar. Nadat de heenwedstrijd in 0-0 was geëindigd, werd Slovenië in Heerenveen met 2-0 verslagen. Spits Klaas-Jan Huntelaar nam beide treffers voor zijn rekening in het uitverkochte Abe Lenstra sta dion. FC Utrecht verloor vorige week dinsdag een oefenwedstrijd tegen het Olympisch elftal met 1-2. Otman Bakkal, dit seizoen door PSV ver huurd aan Eerstedivisionist FC Eindhoven, nam beide Oranje-treffers voor zijn rekening. Leen van Steensel scoorde vijf minuten voor tijd de enige Utrechtse treffer. Nieuwe wallpapers beschikbaar Op de website van FC Utrecht zijn vanaf deze week nieuwe wallpapers verkrijgbaar. Onder het kopje Fanshop zijn de achtergronden voor je bureaublad op de computer gratis te down loaden. Jong FC Utrecht is vorig weekend uitgeschakeld in de strijd om de Gatorade Cup voor reserveteams. Het elftal van John van Loen verloor met 6-2 van RKC Waalwijk, na een 4-0 ruststand. Robin Nelisse moet nog twee weken toekijken. De clubtopscorer viel tijdens de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag geblesseerd uit. Onderzoek wees uit dat hij geen echte spierscheuring had opgelo pen, maar er was wel een lichte beschadiging van de hamstring in zijn linkerbovenbeen te zien. In het Jacobitheater in Utrecht werd op vrijdag 11 november de boekpresentatie van de biografie van Herman Berkien gehouden. De vertolker van het FC Utrecht-lied overleed juni dit jaar. Het levens verhaal is geschreven door Robert van den Ham en wordt onder andere in de Fanshop van FC Utrecht verkocht. Vijf zusters Augustinessen van Sint Monica waren tijdens de wedstrijd tegen ADO Den Haag eregast in Stadion Galgenwaard. Dit als dank voor de betekenis die de zusters hebben voor de Utrechtse samenleving. Ze zijn vooral bekend vanwege Meisjesstad, een opvangcentrum voor meisjes en vrouwen in crisissituaties aan de Utrechtse Waterstraat. Alje Schut deed vorige week mee aan een door de KNVB georganiseerde voetbalquiz "Spelregels op hoog niveau". In het spelersteam zaten verder Henk Timmer (AZ), Rob van Dijk (RKC Waalwijk) en Patrick Paauwe (Feyenoord). De quiz maakt deel uit van het Masterplan Arbitrage van de KNVB, waarmee de bond wil duidelijk maken dat spelregels moeilijker zijn dan over het algemeen wordt verondersteld. FC Utrecht - Ajax Pagina 5 Meestal beweegt de spelersgroep en technische staf van FC Utrecht zich per auto over de openbare weg, maar tegenwoordig kunt u ze ook op de fiets tegenkomen. Onlangs kregen alle spelers, trainers en begeleiders namelijk een prachtige Renault-citybike overhandigd.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 5