Rabobank Junior Tigers Ja, ik word Junior Tiger (tot wederopzegging) Wil je lid worden of misschien willen je opa en oma je wel lid maken van de Rabobank Junior Tigers? FC Utrecht - Ajax Pagina 29 Jongen Meisje Voornaam Achternaam Adres PC/Plaats Telefoon Geboortedatum Bank-/gironummer Handtekening ouder Ook voor de Rabobank Junior Tigers is het seizoen alweer in volle gang. Er zijn het afgelopen jaar veel nieuwe Tigers bijgekomen. De kidsclub van FC Utrecht draagt dit seizoen nieuwe tenues en heeft voor het eerst een echte eigen hoofdsponsor: de Rabobank. De Rabobank Junior Tigers is de fanclub voor FC Utrecht-fans tot en met twaalf jaar. Als lid van de Rabobank Junior Tigers ontvang je zes keer per jaar een nieuwsbrief waarin alle acties, activitei ten en andere leuke dingen staan. Op vertoon van je Rabobank Junior Tigers-pas krijg je daar naast in de Fanshop tien procent korting op alle Rabobank Junior Tigers-artikelen en een jarige Rabobank Junior Tiger krijgt een originele verjaardagskaart. Naast het leuke lidmaatschap van de Rabobank Junior Tigers kun je ook iedere thuiswedstrijd van jouw helden bijwonen in het eigen Rabobank Junior Tiger vak. Want op de Zuidtribune van Stadion Galgenwaard is een speciaal Rabobank Junior Tiger-vak, waar jij samen met alle andere Tigers veilig naar de thuiswedstrijden van FC Utrecht kunt kijken. De mascotte van deze wedstrijd is Nick Geurts, Nick is 10 jaar oud en voetbalt zelf bij SV Flouten. FHij speelt op alle posities, behalve links en zijn favoriete FC Utrecht speler is Nassir Maachi. Op de Rabobank Junior Tigers-website vind je informatie over de Rabobank Junior Tiger van de maand, je verjaardag vieren in het stadion, de Rabobank Junior Tigers-clinic en nog veel meer. Je kunt de site vinden via www.fc.utrecht.nl. Daarna klik je op de Tiger aan de linkerkant. De hoofdsponsor van de Tigers, de Rabobank, ondersteunt de activiteiten voor de jongste fans van FC Utrecht. De bank start dit seizoen met een zogenaamde Rabobank Junior Tigers- rekening. Daarbij horen natuurlijk een eigen bank- pasje, hoge rente en niet te vergeten een eigen spaarbankboekje. Rabobank Kijk dan snel op de site of vul de bon op deze pagina in en stuur deze naar: Rabobank Junior Tigers, Postbus 85159 3508 AD Utrecht Het lidmaatschap kost 15 per seizoen.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 29