FC Utrecht in de media FC Utrecht - ADO Den Haag 1-1 (0-0) www. feu trech t.nl Het gelijkspel in de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag was misschien niet om over naar huis te schrijven, maar de knappe 0-1 overwinning bij NAC Breda maakte absoluut veel goed. Wat vond de vaderlandse pers van de prestaties van de Domstedelingen in deze twee wedstrij den? Een overzicht uit de media. Een duel dat in het teken stond van de terug keer van Michael Mols in de Galgenwaard. De spits, die tussen 1996 en 1999 drie seizoenen in het shirt van FC Utrecht speelde, werd met open armen ontvangen door het Utrechtse publiek. Na zijn Schotse avontuur bij Glasgow Rangers keerde Mols vorig seizoen nog even terug op het 'oude nest', maar de rentree van de verloren zoon draaide niet uit op dat waar iedereen op gehoopt en zelfs gerekend had. Daarop trok hij naar de club uit de residentie, waar hij aanvankelijk nog wat tobde met zijn fit heid. Tegen Utrecht liet hij echter zien het voet ballen nog niet verleerd te zijn, door een groot aandeel te hebben in de Haagse gelijkmaker. L "Uitgerekend Michael Mols voorkwam zondag een verdere opmars van FC Utrecht", aldus De Telegraaf. "De spits was in zijn eerste volledige optreden voor zijn nieuwe werkgever ADO Den Haag verantwoordelijk voor de gelijkmaker tegen zijn oude club, al werd het doelpunt later officieel toegeschreven aan Keiler, die de bal met z'n schouder ongelukkig achter Terol werkte." "Na rust kwam het matige duel wel tot leven", constateerde Voetbal International op haar website. "Robin Nelisse bezorgde FC Utrecht in de 51ste minuut een voorsprong. De spits profi teerde van een uitglijder van Jan-Paul Saeijs, die een ongelukkige wedstrijd speelde, en schoot met een gekruist schot raak." "Utrecht had gedurende het duel een licht over wicht, maar de kansen waren schaars", meldde Trouw een dag na de wedstrijd. "Na de goal van Nelisse kwam de wedstrijd meer tot leven. Het leverde enkele opstootjes en veel overtre dingen op. Scheidsrechter Bas Nijhuis deelde acht gele kaarten uit, drie aan Utrecht en vijf aan ADO." FC Utrecht - Ajax «nSebode„C?o,; w/w.gjspen.com LE "trecht - APO Den Haag NyOVemkgr Jean-Paul de Jong werd in de wedstrijd tegen ADO de Man of the Match. Michael Mols was nog een keertje terug in Stadion Galgenwaard. Hij scoorde nog ook!

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 23