Ajax, veel succes! 5 Dit is de laatste keer dat Ajax onder mijn directeursschap een wedstrijd speelt in de UEFA Champions League. Sparta Praag is vandaag te gast in de Amsterdam ArenA. Per 1 december draag ik mijn taak over aan Maarten Fontein, de nieuwe alge meen directeur van Ajax. Ons eerste elftal maakt op dit moment een duidelijk mindere periode door. Er wordt redelijk gevoetbald maar de overwin ning blijft te vaak uit. Ajax zal alles moeten geven om aanslui ting te vinden bij de top van Eredivisie. In de UEFA Champions League hebben we alles zelf nog in de hand en kan Ajax de volgende ronde halen door de tweede plaats in poule veilig te stellen in de wedstrijd van vandaag tegen Sparta Praag. In ieder geval overwintert Ajax in Europa, aangezien door de zege in Zwitserland Ajax op zijn minst verzekerd is van de derde plaats in de groep. Winnen en verliezen liggen heel dicht bij elkaar, maar met uw steun in voor- en tegenspoed blijft Ajax positief over de toe komst en kijken we verwachtingsvol vooruit. Ik wens u en ons aller Ajax het allerbeste, zowel vanavond als in de toekomst. Arie van Eijden Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladmanagement: Robert Bisschops Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Ronald Jonges Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Simon Keijzer Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Van der Weij bv, Hilversum Niets uit deze uitgave mag worden geko pieerd of vermenigvuldigd zonder schrif telijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off Sparta Praag

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 5