37 UEFA Champions League Woensdag 2 november 2005 - Stade de Suisse, Bern - 30.000 Scheidsrechter: Vladimir Hrinak (SVK) FCThun - Ajax2-4 (0-1) Scoreverloop: 27. Wesley Sneijder 0-156. Mauro Lustrinelli 1 -1 63. Yannis Anastasiou 1 -2,74, Adriano 2-2,90+1 .Nigel de Jong 2-3, 90+3. Nourdin Boukhari 2-4 FC Thun: Eldin Jakupovic; I José Gongalves, I Ljubo Milicevic (42. Adriano), Armand Deumi, Alen Orman (67. Andres Gerber); Vieira Leandro (81Eren Sen), Tiago Bernardini, Selver Hodzic, Silvan Aegerter Mauro Lustrinelli, I Nelson Ferreira Coach: Urs Schonenberger Niet ingezet: Alian Portmann, Gregory Duruz, Rodrigues Duruz, Adriano Luis Spadoto Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Zdenek Grygera, Hedwiges Maduro, Urby Emanuelson; Nigel de Jong, I Tomas Galasek Wesley Sneijder (89. Nourdin Boukhari); Steven Pienaar, I Yannis Anastasiou, Ryan Babel Coach: Danny Blind Niet ingezet: Hans Vonk, Thomas Vermaelen, Mauro Rosales, Olaf Lindenbergh, Juanfran, Markus Rosenberg Met een prachtig hakje zet Steven Pienaar Nourdin Boukhari vrij voor de keeper. Op de ochtend van het Champions Leagueduel ligt het stadionnetje in Thun er verlaten bij. Hier mag FC Thun niet haar Europese wedstrijden afwerken. Wesley Sneijder voelt hoe het met zijn neus is nadat hij een enorme elleboog vol in het gezicht heeft gekregen. Het was af en toe zeer druk voor het doel van keeper Maarten Stekelenburg. Wesley Sneijder en Yannis Anastasiou waren verantwoorde lijk voor de eerste twee doelpunten van Ajax in Bern. Ajax Kick Off Sparta Praag

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 36