Rabobank N.E.C. heet de supporters, spelers, begeleiders en bestuur van Ajax van harte welkom in het McDOS Goffertstadion van Nijmegen. üe Amsterdammers verwierven riante positie om de volgende ronde van de prestigieuze Champions League te halen door een moeizame en ietwat gelukkige 2-4 overwinning op het nie tige FC Thun. Doelpuntenmakers aan Amsterdamse zijde waren Sneijder, Anastasiou met hulp van een Zwitserse verdediger, De Jong en Boukari. ln vergelijking met afgelopen woensdag tegen Thun ontbreekt in ieder geval Steven Pienaar in de basisformatie van Ajax. De speler werd na het bestuderen van televisiebeelden voor drie wed strijden geschorst wegens het natrappen van PSV-speler Affelay. Het meespelen van Hatem Trabelsi is eveneens hoogst twijfelachtig. De Tunesiër raakte in het duel met Heerenveen geblesseerd en reisde afgelopen week niet mee naar Zwitserland. De selectie van NFC is daarentegen nagenoeg fit. Alleen de langdurig geblesseerde jongelin gen Worm en Mormon ontbreken in de selectie van trainer Cees Lok. Ondanks een veldoverwicht en ondanks de aan- wezigheid van selectiespelers als Prent, Pothuizen, Boutahar, Nalbantoglu en Valencia verloor Jong NEC afgelopen week met 1-0 bij Heracles Almelo. N.E.C. wil Jeffrey Leiwakabessy en Ronildo Tininho graag behouden. De club en is met beide spelers in onderhandeling over verlenging van hun aflopende contract en beide linkspoten hebben momenteel een aanbieding in beraad. Diezelfde Jeffrey Leiwakabessy is uitgenodigd om met een Molukse profselectie een benefiet wedstrijd te spelen tegen Cambuur Leeuwarden. De opbrengst van het duel is voor de stichting Kinderen van Amurang, die wil het welzijn van de kinderen in Amurang (Noord-Sulawesi) wil verbeteren. De stichting zamelt geld in voor een bibliotheek, internethoek en een recreatieveld voor een kindertehuis. Het duel is op 13 decem ber. De Molukse selectie wordt begeleid door Simon Tahamata,Sonny Silooy en ex-N.E.C.'er Bart Latuheru. Behalve Leiwakabessy maakt ook international Denny Landzaat deel uit van de selectie. De landelijke B-junioren van NEC verstevigden afgelopen weekend hun koppositie door met 0- 3 te winnen van naaste concurrent Sparta Rotterdam. 1 De landelijke Cl verging het in eigen huis een stuk minder. De jeugdige Nijmegenaren verlo ren met 0-3 van koploper Feyenoord en staan nu op een voorlaatste plaats. 1 De C2 jeugd van NEC heeft een zeer sterk bezet internationaal jeugdtoernooi in Goor gewon nen. ln de poulewedstrijden bleven de jonge Nijmegenaren o.a. Ajax en Borussia M'glachbach voor. In de finale werd uiteindelijk met 1-0 gewonnen van het Duitse Bayer Leverkusen. Het eerste amateurelftal van NEC won afge lopen week afgetekend met 4-0 van Fortissimo en gaat nog altijd zonder nederlaag met 19 punten uit 7 duels aan kop in de 3e klasse D van het amateurvoetbal. 32

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 32