dagdessert VOSSIUS voorgerecht Een Bon Bon van seranoham met een vulling van kruiden kaas en garnalen of Frisse salade met gerookte kipfilet hoofdgerecht Varkensoester met Italiaanse mascarponekaas en calvados jus of Gebakken zalmfilet met paella andalusië restaurant catering aperitiefcafe Kromme Spieringweg 489 2141 AJ Vijfhuizen Tel: 023 - 5580710 na» KOI' I RI. W&VÉm&ÊsMiSMg^sSÜSS LASERPRAKTIJK VERWIJDERING Laserpraktijk Vossius Vossiusstraat 15 1071 AC Amsterdam 020 - 47136 35 infb@tattooverwijderen.rtl www.tattooverwijderen.nl Laserpraktijk Vossius Amsterdam voor tatoeage verwijdering Een tatoeage vormt in eerste instantie een bevestiging van een zekere identit eit. Niet zelden verandert deze identit eit in de loop der jaren, en wil de bezit ter van de tatoeage dit bewijs van de oude identiteit laten verwijderen. Ook tatoeages die in buien van overmoed, rebellie of verliefdheid werden gep laatst blijken soms na jaren (soms dagen...) niet meer zo begerenswaar dig. Tot het einde van de jaren '80 van de vorige eeuw waren tatoeages alleen te verwijderen door wegsnijden of we gschuren. Deze behandelmogeli- jkheden hadden als nadeel dat zij lit tekens nalieten. Sinds ca. 12 jaar is het mogelijk tatoeages met een laser te verwijderen. Er zijn redenen genoeg waarom iemand een tatoeage wil laten verwijderen, bijvoorbeeld: een verbroken relatie een carrière move veranderend modebeeld een nieuwe liefde gewoon spijt uitgekeken niet meer leuk... Zeg het maar...

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 45