SPARTANEN!!!!!! en bezoekers uit Amsterdam, van harte welkom COLOFON Uitgever: www.zpress.nl Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Tel: 078-6397070 Fax: 078-6397071 Bladmanagement: Robert Bisschops Acquisitie: Jeroen Blom Dave van der Meer Financiële Administratie: Z-Press sport media BV Postbus 1015 3300 BA Dordrecht Redactie: Otto Roth Louis Dumoulin Dick Rietveld Cerrit van Loon Vincent Stokhuijzen Raymond van der Sluijs Redactiecoördinator: Daan Schippers Fotografie: Awé Krijger Opmaak: Nauta en Haagen, Helmond Vormgeving: Bettina van de Ven Druk: Drukkerij Coos Ouderkerk a/d IJssel Sparta op Internet: www.sparta-rotterdam.nl Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Inmiddels staat Sparta in punten gelijk met dé verrassing van de eerste vier ronden van deze competitie: Heracles Almelo. Het was voor ons een aangename verrassing dat er met weinig proble men van onze concurrent werd gewonnen. Concurrent in die zin, dat 'kenners' zowel van Sparta als van Heracles Almelo verwachtten dat ze voor een plaats in de Nacompetitie in aanmerking zouden komen. Hoewel zoiets nog steeds mogelijk is, is het wel een uitermate prettige constatering dat we na zes speelronden in het linkerrijtje staan (met een beetje bluf kun je óók zeggen: gedeeld vijfde met Ajax!). En die aangename klassering is tot stand gekomen ondanks twee nederlagen tegen de huidige nummers één en twee. Op dit moment zijn we dus méér dan tevreden met onze positie op de ranglijst, alsmede met de wijze waarop deze tot stand is gekomen, namelijk met verzorgd en aantrekkelijk voetbal, waaronder combina ties die we (erg) lang niet meer hebben gezien. Een domper is de blessure van Anthony Obodai. Hij had vandaag zo graag geschitterd tegen z'n oude ploeg. Berichten spraken aanvanke lijk van een ernstige blessure, later van 'een mooie breuk'. En dat bete kent wellicht niet die langdurige uitschakeling waar aanvankelijk voor werd gevreesd. Gelukkig hebben we in Jantje Michels nóg een sterke schakel op het middenveld die momenteel in uitstekende vorm steekt. Vandaag is het dus eindelijk weer eens zo ver. Ajax bezoekt het Kasteel. Het is precies drieënhalf jaar geleden dat we onze Amsterdamse colle ga's op Spartaanse bodem mochten ontvangen. Erg veel plezier beleef den we overigens niet aan die laatste confrontatie. We verloren met 0-4 door drie doelpunten van Mido. En de vierde kwam van Zlatan Ibrahimovic. Hopelijk zijn we vandaag getuige van een gunstiger scoreverloop. Alle ingrediënten zijn aanwezig voor een heerlijke pot voetbal. Ajax heeft weliswaar op papier (veel) meer is huis, maarWij spelen thuis en hebben Ricky! I Een prettige voetbalmiddag. Otto Roth 25e jaargang nr. 4 SPORT H E DI

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3