GRAVDON Non-rightholders hebben twee mogelijkheden om wedstrijdbeelden te bemachtigen: 1. Zij mogen na toestemming van de club (in dit geval Sparta Rotterdam) met hun eigen apparatuur een aftak van de wedstrijdbeelden maken. 2. Zij kunnen de wedstrijdbeelden op Betacom formaat tegen handelings-en verzendkosten opvragen bij WK Eyeworks. Uiteraard blijven de geldende voorwaarden van kracht. Wedstrijdbeelden mogen pas na zondagavond 23.59 uur worden uitgezonden, regionale omroepen dienen gebruik te maken van de Eredivisiebranding, beelden mogen niet worden doorverkocht. Op basis van vertrouwen zal Sparta Rotterdam geen camera's innemen. Wel houdt Sparta Rotterdam zich het recht voor maatregelen te nemen bij het eventueel schenden van deze afspraken. Ook eventuele schadeclaims ten gevolge van het niet naleven van deze afspraken zullen worden verhaald op de partij die de afspraken schendt. Journalisten hebben bij wedstrijden van Sparta Rotterdam in het Sparta Stadion toegang tot de persruimte op de derde etage, en (na afloop van de wedstrijd) de mixed-zone (spelerstunnel). Uitsluitend fotografen en medewerkers van de rightholders hebben ten tijde van de wedstrijd toegang tot het veld en de mixed-zone. Non-rightholders dienen via de Hoofdingang, binnendoor via de Businesslounge op de eerste etage de tribune te betreden. De spelerstunnel (mixed zone) is voorafgaand aan, en tijdens de wedstrijd niet beschikbaar als doorgang. De mixed-zone (spelerstunnel), is vanaf enkele minuten na afloop van de wedstrijd toegankelijk voor de media. Hoofdtrainer Wiljan Vloet stelt prijs op een korte nabespreking met zijn spelers. Daarom gaan spelers en staf direct na afloop van de wedstrijd eerst naar de kleedkamer en staan zij pas daarna de media te woord. De rightholders Tv hebben hierbij een voorrangspositie. Hetzelfde geldt voor de rightholder radio (NOS Langs de Lijn) die direct na de rightholder Tv aan de beurt is. Vervolgens komt de overige media aan bod, waarbij geldt dat dagbladen met een deadline weer voorrang hebben op weekbladen en media zonder directe deadline. Tv- interviews met de rightholders vinden plaats voor het back drop-board van Sparta Rotterdam in de mixed-zone of de persruimte. Voor interviews met de rightholders geldt een voorrangspositie. Ook Tv-interviews met de non-rightholders vinden uitsluitend plaats voor het back drop-board van Sparta Rotterdam. Voor fotografen gelden dezelfde richtlijnen als hierboven vermeld. Fotografen kunnen via de spelerstunnel het veld bereiken en vervolgens plaats nemen aan de korte zijde van het veld achter de boarding of aan de lange zijde tussen de cornervlag en de zestienmeterlijn. De mixed-zone (spelerstunnel) kan door fotografen worden gebruikt als doorgang om in de persruimte te komen of om het stadion te verlaten. Persruimte Op de 3e verdieping van het hoofdgebouw bevindt zich de nieuwe persruimte. Deze is anderhalf uur voorafgaand aan de wedstrijd geopend voor alle media. Na afloop van de wedstrijd wordt de persconferentie met beide trainers in de persruimte gehouden. hoofdsponsor J/Z? o odenburq co-sponsor CREDIT MANAGEMENT SERVICES $T V^installatie bedrijf

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 34