VRAGENVUUR RON VLAAR In de Tribune, die deze week bij alle Waaghalzen op de mat is gevallen, viel een interview te lezen met Ron Vlaar. Waaghalzen hadden massaal vragen gemaild en in dit programmaboekje vind je een selectie van vragen voor Ron Vlaar. AZ Programma ess seizoen 2005 - 2006 ie bent nog zo jong en je speelde de tweede wedstrijd van AZ tegen Sporting Lissabon in de halve finale van de UEFA Cup. ie bleef toen zo rustig en speelde een fantastische wed strijd. Hoe deed je dat? Barry van Langen, lidnummer 141 "Je gaat de wedstrijd in als elke andere wedstrijd; ik probeer me goed te concentreren en me goed voor te bereiden. Voor de wedstrijd krijgen we een lijst waarop staat wat de zwakke en sterke punten van de tegenstan der zijn en hoe lang ze zijn voor het koppen." Wat was je eerste opmerking dat je hoorde dat je voor het Nederlands elftal was geselec teerd? Tom Wortel, lidnummer 882 "Weet ik niet eens meer, ik sprong een gat in de lucht. Ik had het echt niet verwacht." Wat vind je zo leuk aan AZ? Gijs Beumkes, lidnummer 843 "Het is mijn cluppie gewor den. Ik was twaalf toen ik de mogelijkheid kreeg om voor AZ te gaan spelen. Het was een unieke kans. Als je een tijd voor dezelfde club speelt, wordt die speciaal voor je. Een droom die uit is gekomen, echt super!" Wie is of was jouw grote voor beeld en waarom? Quincy Veen, Iidnummer5l3 "Ik heb niet echt een groot voorbeeld, maar als ik er één moet kiezen is dat Jaap Stam." Wat is jouw droom club en waarom? Daan Jansen, lidnummer 210 "Tsja dat is niet moeilijk, dat zijn er meerdere. Ik zou graag ooit voor Barcelona spelen of Manchester United, hele grote clubs met een groot stadion." Met wie voetbal je het liefst? Koen Vlaar, lidnummer 528 "In de jeugd speelde ik altijd samen met Tom Zoontjes, die nu verhuurd is aan Sparta. Wij waren erg goed op elkaar ingespeeld. Sinds ik in het eerste speet, heb ik met Barry Opdam en Michael Buskermolen gespeeld en ook dat ging goed dus het maakt me niet echt uit." Wie is de beste trainer die je gehad hebt? Herry&Berry "Van elke trai ner leer je wel iets, maar als ik moet kiezen dan kies ik voor Luc Nijholt waar ik vier jaar mee heb samengewerkt. Ik vind hem tactisch zeer sterk en ik denk dat hij het goed gaat doen bij Stormvogels/Telstar Wie is de beste tegenstander die je ooit gehad hebt? Teo Grindei lidnummerioog "Dat is Liedson van Sporting Lissabon, echt een topper.We moesten tegen hem spelen in de halve finale van de UEFA Cup. Je moet hem de hele wedstrijd supergoed in de gaten houden, want als je hem een kans geeft, is het gelijk een doelpunt. Je moet ook goed uitkijken dat je hem niet te veel aanraakt, dan gaat ie als een gek rollebollen om je een gele kaart aan te smeren. Helaas is hem dat tegen mij nog gelukt ook, maar daar leer je alleen maar van." k Hoe vind je het in het Nederlands Elftal? Tim Overtoom, lid nummer 187 "Zowel bij Oranje onder 20 jaar als het grote Oranje vind ik het fantas tisch. Je mag daar voetballen met de allerbesten. Spelers die je vroe ger alleen maar van TV kende."

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 20