Van de tribune (Willem II) In welk vak zit je dit seizoen? 'Ik ben van vak N overgestapt naar de Kingside. Daar zitten alle fanatieke supporters. We hebben nog niet veel thuiswedstrijden gespeeld, dus ik kan er nog niet veel over zeggen. Maar tot nu toe is het er super gezellig, de sfeer spreekt me erg aan.' Wat is je indruk van Willem II op dit moment? 'Willem II maakt niet zo'n sterke indruk op het moment, dat komt ook omdat ze nog maar één punt hebben. De inzet is er volgens mij wel, maar het draait niet lekker. Scoren gaat niet makkelijk, maar misschien dat de Hongaar Kerekes daar verandering in gaat brengen. Ik ken hem niet, ben erg benieuwd wat hij met de bal kan.' Als je voor Willem II versterking mocht aan kopen, welke voetballer zou je dan kopen? 'Dan zou ik Tomas Galasek terughalen naar Willem II. Het is een echte aanvoerder, een man met ervaring en ook een clubman. Hij past prima bij Willem II, dat heeft hij in het verleden wel be wezen en zit de laatste weken toch maar op de bank bij Ajax. Dus waarom niet?' Wat verwacht je van de wedstrijd tegen Ajax? 'Ik ben benieuwd wie er in de verdediging staat, nu er zo veel geblesseerden zijn. Het zal zeker niet makkelijk worden, maar ik hoop dat de Tricolores de stunt van de halve finale in de beker van vorig seizoen kunnen herhalen. Ik denk dat het elftal van Maaskant het meest moet oppassen voor Wesley Sneijder. Hij scoort makkelijk de laatste tijd en wil zichzelf extra bewijzen voor de trainer. De Willem Il-spelers moeten hem kort dekken, want als je hem te veel ruimte geeft is hij meteen gevaarlijk. Zeker als het gaat om zijn af standsschoten.' Je voetbalt zelf ook. Met welke Willem Il-er kun jij jezelf het meest identificeren? 'Ik heb het meest met Frank van Mosselveld, want ik ben zelf ook een verdediger. Van Woonplaats: Goirle Beroep: Student Mosselveld is nooit bang om een duel in te gaan; hij is altijd lekker fel. Jammer dat hij nu gebles seerd is.' Wat is je favoriete Willem Il-website? 'Ik kijk iedere dag op www.tilbo.com, dan check ik het nieuws en het forum. Op tilbo.com bespre ken ze dingen op een manier die supporters aan spreken en de site is erg volledig. Bovendien is til- bo.com altijd erg actueel en lees je er ook geruch ten over mogelijke transfers.' Ga je naar Monaco? 'Nee, helaas niet. Ik moet naar school toe en ik kan niet zomaar even wat dagen vrij nemen. Maar naar de thuiswedstrijd ga ik natuurlijk wel. Monaco is toch een club van naam en met een grote reputatie. Het is de sterkste en meteen ook leukste tegenstander die ze hadden kunnen loten. Ik ben benieuwd.' Jouw prognoses voor de komende wedstrijden? 'Ik ben wel pessimistisch gestemd. Zowel Ajax als Monaco zijn gewoon zware tegenstanders voor Willem II. Ik hoop natuurlijk op een stunt, maar ik denk helaas toch dat Willem II - Ajax eindigt in 1-3 en AS Monaco - Willem II in 3-0.' Marloes Vrenken Loterij supportersclub De loterij van de supportersclub is vanaf dit seizoen gekoppeld aan de verkoop van het programmaboekje. Voor slechts één euro ontvangt u het programmaboekje met alle benodigde wedstrijdinformatie en maakt u bovendien kans op een aantal fraaie prijzen. De hoofdprijs bestaat uit een VIP-arrangement, inclusief diner, bij een thuiswedstrijd van Willem II aangeboden door Willem II en Bonheur Horeca Groep. De 2e prijs is een bezoek aan een uitwedstrijd met de supportersclub en de 3e prijs is een originele wedstrijdbal van Willem II. Broodje Jantje verkrijgbaar bij Willem II Tijdens de thuiswedstrijden van Willem II is het legendarische Broodje Jantje te koop bij het supporterscafé D'n Beitel. Jantje is voor 3,50 verkrijgbaar in twee varianten: Jantje Rood met een pittige tomatensaus en Jantje Bruin met een heerlijke satésaus. Zaterdag 10 september 2005 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 9