Michel Kreek Michel Kreek Door de ogen van... Willem II Voor iedere thuiswedstrijd krijgt een speler van het eerste elftal de kans om zich te presenteren aan het pu bliek of zijn mening te geven over een actueel onder werp. Deze keer is het woord aan Michel Kreek. 'We hebben niet de seizoenstart gehad waar we op hadden gehoopt. We weten allemaal dat de resultaten van de eerste drie wedstrijden niet goed zijn. Toch proberen we met de hele spelers groep rustig te blijven. We zijn al drie weken op zoek naar de eerste overwinning. Tegen RKC Waalwijk en NAC Breda hadden we wel het be tere van het spel, maar laten we de punten lig gen. Het zou mooi zijn als het zaterdag tegen Ajax wel lukt om de punten binnen te halen. Op dit moment is dat het enige dat telt: drie punten pakken. Ik zie Ajax als een welkome tegenstan der om voor een stunt te gaan zorgen. Ik bewaar nog mooie herinneringen aan de laatste thuis wedstrijd tegen Ajax, de halve bekerfinale van vorig seizoen. Toen wonnen we ook, dus waar om zou dat nu niet kunnen? Ik ga nog steeds van het positieve uit, de rest van de spelersgroep trouwens ook. Als we zaterdag winnen van Ajax, leggen we een goede basis om op verder te bouwen. Een overwinning tegen een topclub le vert niet alleen drie punten op, maar brengt ook meer vertrouwen in de groep. Donderdag arriveerde onze nieuwe spits, Zsombor Kerekes, dat geeft ook een po sitieve impuls. Hij had zich enige tijd geleden al kort voorgesteld aan de groep, maar moest toen weer snel weg omdat hij interlandverplichtingen had bij het Hongaars nationaal team. We hebben nog niet veel met hem samen gespeeld. Iedereen is dan ook erg benieuwd naar zijn voetbalkwa liteiten. Zelf ben ik gelukkig weer hersteld van de blessure aan mijn bovenbeen die ik had opge lopen in de aanloop naar de wedstrijd tegen RBC Roosendaal. Sinds afgelopen maandag ben ik weer in training met de groep. Ik verwacht dan ook op tijd fit te zijn voor de wedstrijd tegen Ajax en ga er vanuit dat ik kan spelen.' Daniëlle Santegoets Positie: verdediger Geboortedatum: 16 januari 1971 Geboorteplaats: Amsterdam Nationaliteit: Nederlandse Debuut: 11 september 2004 Loopbaan: Ajax, Padova (Ita), Perugia (Ita), Vitesse, AEK Athene (Gri) - Zaterdag 10 september 2005 Willem II - Ajax

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 7