91 Holland Casino Eredivisie Holland Casino Eredivisie Holland Casino Eredivisie Holland Casino Eredivisie lui, Zaterdag: 30 april 2005 Vast Goed Stadion, Roosendaal - 5.000 Scheidsrechter: Reinold Wiedemeijer RBC Roosendaal - Aja* 1 -4 (0-3) Scoreverloop: 23. Steven Pienaar 0-138. Wesley Sneijder 0-2,39. Angelos Charisteas 0-3,62. Tomas Galasek (pen) 0-4,80. Tim Smolders 1 -4 Bijz: Tomas Galasek maakt rentree na vier maanden blessureleed RBC Roosendaal: Maikel Aerts, Tyrone Loran, Robert Molenaar, José Fortes Rodriquez Sidney Lammens, Bike Oliseh (72. Ramon Luyten), Jesper Hakansson, Paul de Lange, Elvis Hammond, Donny de Groot, Danny Guijt (46. Tim Smolders) Coach: Dolf Roks Niet ingezet: Erwin Friebel, Juan Viedma, Eric Hellemons, Danny Hesp Ajax: Hans Vonk, John Heitinga, Hedwiges Maduro, Zdenek Grygera, Julien Escudé Nigel de Jong, Tomas Galasek, Wesley Sneijder (65. Daniël de Ridder), Steven Pienaar, Angelos Charisteas, Ryan Babel (75. Nourdin Boukhari) Coach: Danny Blind Niet ingezet: Maarten Stekelenburg, Anthony Obodai, Yannis Anastasiou, Nicolae Mitea, Urby Emanuelson Zondag: 22 mei 2005 - Amsterdam ArenA - 49.147 Scheidsrechter: Tom van Sichem Ajax - FC Groningen 2-1 (0-1) Scoreverloop: 44. Erik Nevland 0-164. Rafael van der Vaart 1 -177. Daniël de Ridder 2-1 Ajax: Maarten Stekelenburg; Hatem Trabelsi, Zdenek Grygera, Hedwiges Maduro, Urby Emanuelson; Nigel de Jong, Tomas Galasek I (70. Wesley Sneijder), Rafael van der Vaart (87. John Heitinga); Daniël de Ridder, Angelos Charisteas (63. Nicolae Mitea), Ryan Babel Coach: Danny Blind Niet ingezet: Hans Vonk, Yannis Anastasiou, Nourdin Boukhari, Rasmus Lindgren FC Groningen: Bas Roorda; Kurt Elshot, Gibril Sankoh, Arnold Kruiswijk, Mathias Florén; Paul Matthijs, Stefano Seedorf, Sander van Gessel Kiran Bechan (73. Mile Krstev), Erik Nevland, Mark Jan Fledderus (60. Brian Pinas) Coach: Ron Jans Niet ingezet: Jeroen Lambers, Jack Tuyp, Luizinho Pontes Ribeiro, Hugo, Kassim Bizimana t r Zondag: 15 mei 2005 Gelredome Arnhem - 22.600 Scheidsrechter: Eric Braamhaar Vitesse - Ajax 0-2 (0-0) Scoreverloop: 56. Zdenek Grygera 0-180. Rafael van der Vaart 0-2 Bijzonderheden: 62. Maarten Stekelenburg stopt strafschop van Matthew Amoah Vitesse: Harald Wapenaar; Stijn Vreven, Peter van den Berg Michael Dingsdag, Michael Jansen (32. Youssouf Hersi); Aleksandar Rankovic, Abubakari Yakubu, Stijn Schaars (Igor Gluscevic); Eldridge Rojer, Matthew Amoah, Purrel Frankel Coach: Edward Sturing Niet ingezet: Gino Coutinho, Luciën Dors, Tim de Meersman, Fred Benson Ajax: Maarten Stekelenburg; John Heitinga, Hedwiges Maduro, Zdenek Grygera, Julien Escudé Nigel de Jong, Tomas Galasek, Rafael van der Vaart; Steven Pienaar, Angelos Charisteas (64.Nourdin Boukhari), Ryan Babel Coach: Danny Blind Niet ingezet: Hans Vonk, Urby Emanuelson, Anthony Obodai, Daniël de Ridder, Nicolae Mitea, Yannis Anastasiou Zaterdag: 7 mei 2005 Amsterdam ArenA - 48.672 Scheidsrechter: Ben Haverkort Ajax-RKC Waalwijk 4-0(2-0) Scoreverloop: 35. Ryan Babel 1 -0,37. Zdenek Grygera 2-0,77. Nigel de Jong 3-0, Angelos Charisteas 4-0 Ajax: Hans Vonk; Hatem Trabelsi, John Heitinga, Zdenek Grygera, Julien Escudé Nigel de Jong, Hedwiges Maduro, Wesley Sneijder; Steven Pienaar, Angelos Charisteas, Ryan Babel Coach: Danny Blind Niet ingezet: Maarten Stekelenburg, Anthony Obodai, Yannis Anastasiou, Daniël de Ridder, Nourdin Boukhari, Nicolae Mitea, Urby Emanuelson. RKC: Khalid Sinouh; Patrick van Diemen, Serginho Greene, Thomas Vermaelen, Marc van Hintum (74. Cerezo Fung a Wing); Jason Oost, Alfred Schreuder (46. Rogier Molhoek), Michael Krohn-Dehli, Robert Fuchs; Rick Hoogendorp, Ferdi Elmas (66. Maarten Martens) Coach: Erwin Koeman Niet ingezet: Jurgen Wevers, Bernardo Vasconcelos, Tieme Klompe, Jasar Takak Ajax Kick Off> Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 95