Eerste competitieduel in de ArenA 5 Welkom bij de eerste competitiewedstrijd van Ajax in de Amsterdam ArenA in het seizoen 2005-2006. De seizoens opening had eigenlijk twee weken geleden moeten plaatsvinden, maar de gemeente Amsterdam gaf geen toestemming voor het verspelen van de wedstrijd Ajax - ADO Den Haag in die periode. Bijna was Ajax door de KNVB verplicht geweest om het duel op neutraal terrein en zonder toeschouwers af te werken. Een gang naar de rechter door Ajax maakte dit echter ongedaan. Ajax is blij dat het recht heeft gezegevierd en ziet het vonnis als een over winning voor het voetbal en de fans. De club stelt zich op het standpunt dat voetbal gespeeld dient te worden met publiek. Deze uitkomst van het kort geding is in het belang van de com petitie, van onze supporters en van Ajax, en dus eigenlijk ook in het belang van de KNVB. U leest nu dit voorwoord in de Kick Off nieuwe stijl. Het officiële programma van Ajax is dit seizoen in een nieuw jasje gestoken. De Kick Off heeft nu een wat handzamer formaat, maar hand haaft dezelfde hoeveelheid informatie die u gewend bent. Ook is ons programmaboekje deze voetbaljaargang voor slechts een euro te bemachtigen. De Kick Off van vandaag wordt u allen gratis aangeboden door Ajax. Naast onder andere de verhalen over Ajax en de tegenstander, de historische context van deze wedstrijd en de supporter aan het woord, is dit blad ook een deel Seizoengids en krijgt u bijna vijftig pagina's extra met informatie over ons eerste elftal en Jong Ajax. De opponent van vandaag is onze grote rivaal Feyenoord uit Rotterdam. Vorig seizoen speelden de beide teams twee uiterst boeiende wedstrijden tegen elkaar. Hopelijk wordt u als publiek vandaag de grote winnaar. Het is bemoedigend om te constateren dat de bezoekersaantallen in vergelijking met het vorige seizoen gelijk zijn gebleven. We hebben ongeveer hetzelfde aantal seizoen kaarten verkocht als vorig jaar rond deze tijd en wij zijn onze fans dankbaar voor het in Ajax gestelde vertrouwen. Ik wens u een goede wedstrijd en een succesvol seizoen met Ajax toe. Arie van Eijden Uitgever: Ajax i.s.m. www.zpress.nl Alex Klein Postbus 1015 3300 BA DORDRECHT Bladrnanagement: Robert Bisschops Redactie: Maarten Dekker Gabriel van Gastel Monique Janse Michel Sleutelberg Bregje Wouters Joris Zandbergen Medewerkers: Sander Berends Simon Keijzer Hennie Schuurman Pauline Siemers Arnout Verzijl Charlotte Zandbergen Advertentie-acquisitie: Lambert van Waardenburg tel. 078-6397070 Fotografie: Louis van de Vuurst, tenzij anders vermeld Vormgeving: ColorScan Publication Solutions Amsterdam - Voorhout Art director: Gerard Hertsenberg, opmaak Jan Kuiper Druk: Roto Smeets Utrecht Niels uit deze uitgave mag worden gekopieerd of vermenigvuldigd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Ajax Kick Off> Feyenoord

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 5