C. V jfe In de tweede helft hadden de Amster dammers meer controle over het spel. Veel uitgespeelde mogelijkheden leverde dat niet op, tot Ryan Babel een kunststukje uithaalde. De spits werd aangespeeld en kwam vanaf links het strafschopgebied in. Daar struikelde hij en draaide hij vallend om zijn as. Toen Babel zag dat de bal onder hem was blijven liggen haalde hij verwoestend uit en schoot prachtig in de bovenhoek langs de verbaasde doelman Ankergren: 1-2. Niet veel later moest Boukhari zich laten vervangen. De blessure die hem de afge lopen dagen parten speelde, was verergerd. Wesley Sneijder loste Boukhari af met iets minder dan een kwartier te spelen en uitge rekend hij kreeg de mogelijkheid om de zege voor Ajax veilig te stellen. Na een uit stekende aanval via Rosenberg en Steven Pienaar kwam de Utrechter vrij voor de keeper te staan maar hij vuurde hoog over. Ajax speelde in de laatste minuten iets te veel paniekvoetbal in plaats van de bal in de ploeg te houden. Skoubo raakte al een keer de lat, maar toch leken de Ajacieden met een comfortabele 2-1 zege zich op te kunnen gaan maken voor de return over twee weken. De ongelukkige tegentreffer in de extra tijd gooide echter roet in het eten. De teleurstelling is groot bij onder andere Hans Vonk en Julien Escudé na de late gelijkmaker van Brondby IF. 39 Champions League voorronde Brondby IF - Ajax 2-2 (1-1) Ryan Babel wijkt uit voor de inkomende Thomas Rytter. Ajax Kick 0f1> Brendby IF Woensdag 10 augustus 2005 - Brondby Stadion, Kopenhagen - 26.000 Scheidsrechter: Massimo de Santis (Ita) Scoreverloop: 31Markus Rosenberg 0-134. Morten Skoubo 1 -173. Ryan Babel 1 -2,90 3. Julien Escudé (ed) 2-2 Brendby IF: Casper Ankergren; Thomas Rytter, Per Nielsen, Daniel Agger, Asbjorn Sennels; Mads Jprgensen, (40. Jonas Kamper), Marcus Lantz (82. Johan Absalonsen), Martin Retov en Kasper Lorentzen (68. Kim Daugaard); Morten Skoubo en Johan Elmander Coach: Michael Laudrup Niet ingezet: Karim Zaza, Aurelijus Skarbalijus, Dan Anton Johansen, Stefan Schmidt Ajax: Hans Vonk; Hatem Trabelsi, Zdenek Grygera, Julien Escudé, Urby Emanuelson; Nigel de Jong, Hedwiges Maduro, Nourdin Boukhari (77. Wesley Sneijder); Steven Pienaar, Markus Rosenberg (89. Angelos Charisteas), Ryan Babel Coach: Danny Blind Niet ingezet: Bogdan Lobont, Thomas Vermaelen, Edgar Manucharyan, John Heitinga, Tomas Galasek

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 38