zelfvertrouwen en de ambitie om de prestaties te evenaren, zo mogelijk te overtreffen." Er is een aantal sleutelspelers, zoals Park, Vogel en Van Bom mel, vertrokken. Hoe moeilijk is het om deze plekken op te vullen en weer evenwicht in het team te krijgen? "Vorig seizoen verloren we ook belangrijke spelers en toch hebben we goed gedraaid. Het is natuurlijk jammer dat we weer geconfronteerd worden met een soortgelijke situatie, maar we gaan de strijd niet uit de weg. We proberen de nieuwe jongens zo snel mogelijk in het team in te passen om zo een belangrijk evenwicht te creëren." Wat kunt u vertellen over de nieuwe aanwinsten van PSV? "Timmy Simons is een ervaren speler, aanvoerder van het Belgisch elftal en hij kan op meerdere posities spelen. Mika Vayrynen heeft bij Heerenveen laten zien dat hij een goede speler is. Hij moet nog een beetje wennen aan het hogere tempo, maar ik heb veel vertrouwen in zijn ontwikkeling. Ferreyra is een jonge speler die kwaliteiten heeft en is gehaald om de breedte van de selectie sterker te maken." □e strijd om de Johan Cruijff Schaal wordt traditiegetrouw in de Amsterdam ArenA gespeeld. Nadeel? "Als je tegen Ajax speelt, zou je dat wel zeggen. Maar als je met die gedachte afreist, ben je al half verloren. We gaan naar de ArenA om voor de eerste schaal van het seizoen te spelen; zo moet je het benaderen. Trouwens, Ajax is overal een moei lijke tegenstander, ook al lijkt dat niet zo als je naar de cijfers van vorig seizoen kijkt. We beginnen nu allemaal weer op nul." Weer een prijs voor coach Hiddink: het kampioenschap van Nederland 5 AUG S005 PSV-AJAX 19

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 19