Rijnsburgse Boys - afc Ajax 16 juli 2005 Vandaag de eerste wedstrijd van het seizoen voor Rijnsburgse Boys. Zoals u elders kunt lezen in dit programmablad is deze wedstrijd één van de hoogtepunten in de viering van het 75-jarig jubileum van Rijnsburgse Boys. Wij zijn verheugd dat afc Ajax met de wedstrijd van vandaag ons jubileum wil komen opluisteren. Voor onze gasten is dit één van de wedstrijden in de voorbereiding van de start van het seizoen, waarin vooral in het begin al een aantal belangrijke wedstrijden op het programma staan. Over een kleine 3 weken starten de wedstrijden in de voorronde voor plaatsing Champions League, maar ook de start van de competitie levert al vrij snel (28 augustus) de eerste klassieker op, thuis tegen Feyenoord. Vandaag speelt Rijnsburgse Boys dus de eerste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het seizoen 2005/2006, een seizoen dat begint op 3 september met een uitwedstrijd tegen Kloetinge. Voorafgaand aan deze wedstrijd is reeds een aantal malen getraind. Niet alleen om weer ritme en balgevoel te krijgen na de vakantie, maar ook om de bestaande en nieuwe spelers kennis met elkaar te laten maken op het voetbalveld. Helaas is vandaag niet iedereen aanwezig, Kolder en Ascension zijn nog met vakantie. Aboikoni raakte afgelopen donderdag geblesseerd en ook Kuhlmann worstelt met een lichte bacterieinfectie. Ajax heeft inmiddels al 4 oefenwedstrijden achter de rug. Afgelopen zaterdag werd met 7-0 gewonnen van zondag-hoofdklasse DWV (doelpunten: Anastasiou 3x, Sneijder 2x en Mitea 2x). Maandag werd in Wezep met 4-3 gewonnen van zaterdaghoofklasser WHC (doelpunten: Mitea, de Jong, Grygera en Boukhari) en dinsdag werd in Oldenzaal Quick '20 met verslagen. Afgelopen donderdag werd HHC Hardenberg in eigen huis verslagen met 5-1. Vandaag dus opnieuw een wedstrijd in de voorbereiding tegen een amateurclub. Over niet al te lange tijd zullen de tegenstanders van Ajax sterker worden, waarbij uiteraard het Amsterdam toernooi voor Ajax een hoogtepunt zal zijn met wedstrijden tegen Arsenal en Boca Juniors. Wij wensen Ajax veel succes met de verdere voorbereiding en het komende seizoen. 1

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3