ftUNSBUR65£ Stichting Sponsorgroep Rijnsburgse Boys De volgende bedrijven zijn lid van de Stichting Sponsorgroep Rijnsburgse Boys: A. van Delft International BV A.W. van den Eijkel Aandewiel Sports Fashion ABN AMRO Bank Albloemex Architektenburo Piet Onderwater Partners Arie Durieux Bloemenexport B.V. Autohandel Zoeterwoude Autobedrijf BMW Van der Plas B.V. B J Services Bar Bistro De Roos Bar 't Uitje Belbloem International B.V. Ben Borst Men's Fashion Berk accountants en belastings adviseurs Beuk Touringcars B.V. Bloemenexport P. Van der Aart B.V. Bloemengroothandel W.W. de Mooy BV Bloemenhandel H.P. van Nieuwkerk Zn Bloemenveiling Flora Holland Blumengrosshandel G. Fleemskerk Blumengrosshandel J. Tijsterman BMP Datapartners Bouwbedrijf De Lange - van der Plas Bouwton B.V. C. Leeuwenburg BV Carrosseriefabriek Kees Mulder B.V. Confianza Registeraccountants en Belasting Constructiebedrijf J. Straathof B.V. D. Brussee Zn B.V. D.J.A. van Egmond Rijnsburg B.V. D.L. Flowers De Leeuw Adviesgroep B.V. De Ruyter de Wildt de Vroom Advocaten Dick Schoneveld Commissiehandel Driebergen Driebergen accountants Liam Mercedes Benz Louwers van der Pijl B.V. M. Maat Bloemenexport B.V. Markiezenfabriek Oudshoorn van Egmond Mart Kralt Boeketten B.V. Mulder Trucks B.V. Paauw Lilies B.V. Paul Voshol Reclame B.V. PB Flower Export Peter van Egmond Bloemenexport B.V. Piet van Michiel Beheer B.V. Postmus Sierbestrating Putman Installaties B.V. Rabobank Katwijk Rewi Fleur Holland B.V. Roger Flowers Sandtlaan Notarissen Schildersbedrijf Fred Vermeer Schildersbedrijf Hans van der Plas B.V. Schildersbedrijf Nico van der Gugten Schoonmaakbedrijf The Cleaners Smits Reiniging Star Flowers International B.V. Ter Haak Ornamental Flowers B.V. Teekens Karstens Advocaten Notarissen Toerkoop Reisbureau Jansen B.V. V E Bloemenexport B.V. V.o.f. Alfa Automatisering V.o.f. Auton Rijnsburg V.o.f. Gebr. K.& J. Heemskerk V.o.f. Kwestro Cannoo Assurantiën V.o.f. Westergarage J.C. van der Meij V.o.f Boeketterie G.G. van Delft V.o.f. firma Gebroeders van Tilburg V.o.f. G. van Zuijlen en Zn. V.o.f. Restaurant Tante Kee 10

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 11