Voe tba/prooramma VAN OE VOORZITTER j 'W.H.C.-AJAX moet feest worden' W.H.C. - AJAX 11 JULI 2005 Henri van Beek, voorzitter van voetbalvereniging W.H.C., rekent er op dat het maandag 11 juli feest wordt op Sportpark Mulderssingel in Wezep tijdens het treffen tussen de Amsterdamse eredivisio- nist en de zaterdaghoofdklasser uit Wezep. Ik hoop op mooi weer, veel publiek en een mooie wedstrijd,' zegt Van Beek. 'Ajax is een mooie tegenstander en hoort thuis in het rijtje van gerenommeerde teams waar we eerder tegen speelden in Wezep, zoals Feyenoord, Barcelona, Salatasaray en onder andere Glasgow Rangers. We praten binnen de club al een aantal jaren over Ajax en hebben op een bepaald moment, wat het jubileumjaar betreft, onze pijlen gericht op Ajax. Tijdens het vorige jubileum speelden we tegen Feyenoord. Dat verliep toen vlekkeloos. Ik reken er op dat dit ook nu gebeurt en dat het voor alle betrokkenen een groot en mooi voetbalfeest wordt.' Henri zegt dat er in de omgeving vaak beweerd wordt dat Wezep een Ajax-dorp is. 'Er wonen veel fans van Ajax in Wezep en Hatte- merbroek, maar ook de aanhang van Feyenoord is goed vertegen woordigd in de beide kernen van de gemeente Oldebroek. Binnen onze vereniging heeft dat nog nooit tot problemen geleid,' zegt Henri van Beek. 'Als ik het in moet schatten denk ik dat de fans van Ajax en Feyenoord elkaar binnen W.H.C. behoorlijk in evenwicht hou den. Vandaar dat het ook goed is voor alle partijen dat na Feyenoord nu ook Ajax z'n opwachting op ons mooie sportpark maakt.' De voorzitter en W.H.C. is blij met de komst van Ajax. 'Voor ons als club is het een hele mooie tegen stander. Binnen W.H.C. is een aantal mensen al maanden met de voorbereidingen van deze wedstrijd bezig want het moet top worden.' Van Beek ergert zich in het algemeen aan de publiciteit over het randgebeuren bij het voetbal. 'De relletjes krijgen teveel aandacht. Het is jammer dat er uitwassen zijn, maar ik vind ook de aandacht die er vaak aan besteed wordt jammer. Het moet allemaal over voetbal gaan. Voetbal is feest en geen oorlog. In Wezep wordt het maandagavond 11 juli feest op sportpark Mulderssingel. Daar ben ik van overtuigd.' Wij heten u van harte welkom op ons sportpark Mulderssingel voor de jubileum wedstrijd tussen W.H.C. en A.F.C. Ajax uit Amsterdam. In het bijzonder een welkom voor de spelers, technische staf, bestuur en supporters van Ajax en scheidsrechter Wilko Jansen uit Zwolle, de beide assistent-scheidsrechters Jan Driessen uit Kampen en Herman van Diepen uit Wezep en vierde official Jan van Celder uit Hattem. -3-

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 3