Voe tbalprooramma I VOORWOORD m - Van harte welkom bij W.H.C.- AJAX ÜI11 W.H.C. - AJAX 11 JULI 2005 Als onderdeel van de voorbereiding op dit nieuwe voetbalseizoen neemt Ajax het vandaag op tegen W.H.C. Wij vinden het een eer om dit seizoen tegen zo een gerenommeerde hoofdklasser te kunnen spelen. Voor Ajax zijn deze wedstrijden van groot belang. In de eerste plaats om de Ajax-selectie na de zo merstop weer wedstrijdritme op te laten doen, maar ook om te kunnen beginnen met het vormgeven van een sterk en succesvol Ajax voor het komende seizoen. Daarnaast gebruiken we deze wedstrijden na tuurlijk ook om de banden met onze trouwe fans, die niet allemaal uit Amsterdam komen, aan te halen. Afgelopen jaar werd Ajax tweede in de Eredivisie. Het jonge Ajax kon de favorietenrol niet waarma ken. Na een mindere periode herstelde Ajax zich echter sterk. Onder leiding van trainer Danny Blind wisten we een redelijk goed eindresultaat te behalen en dat geeft ons moed. Zelfverzekerd en ver wachtingsvol maken we een start van dit nieuwe seizoen. Na een serie van oefenwedstrijden tegen amateurclubs in de regio spelen we volgende week in Sittard tegen Fortuna Sittard (20 juli) en in Duitsland tegen Arminia Bielefeld (23 juli). Dan staat het Am sterdam Tournament alweer op de agenda. In de Amsterdam ArenA speelt Ajax op vrijdag 29 juli te gen Arsenal en op 31 juli tegen Boca Juniors. Op 3 augustus staan onze deuren wagenwijd open voor alle fans. Op de Ajax-Open Dag bent u allen welkom. Voor iedereen, van jong tot oud, is er van alles te beleven. Met als hoogtepunt de presentatie van de selectie: de aftrap voor seizoen 2005-2006. Maar eerst vandaag. Samen met u zijn wij net zo benieuwd naar het spel van onze beide ploegen tijdens deze unieke oefenwed strijd die van groot belang is voor Ajax maar ook voor W.H.C. Tenslotte wacht ons beide weer een zware competitie dit jaar. Ik wens u bijzonder veel plezier bij de wedstrijd van vandaag. Arie van Eijden Algemeen Directeur A.F.C. Ajax 75 jaar 25 jaar MI.HAÏ. de imiiüïfc*

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 2