Voetba/proaramma VISIE VAN DE TRAINER J n W.H.C. - AJAX 11 JULI 2005 Allereerst een groot compliment aan een ieder binnen W.H.C. die het mogelijk hebben gemaakt om in het jubileumjaar een wedstrijd tegen Ajax te kunnen spelen. Voor mij als nieuwe trainer/coach val ik wederom met mijn neus in de boter. Ook in het afgelopen seizoen bij mijn vorige club Zuidvogels werd het 75-jarig jubileum gevierd met o.a. een wedstrijd tegen Ajax. De wedstrijd van vanavond staat in het teken van het jubileumjaar van W.H.C., niet zomaar even de eerste de beste club in Nederland binnen het amateurvoetbal. W.H.C. verdient het als geen ander om deze wedstrijd te mogen spelen. De vereniging staat namelijk zeer goed bekend en hoog aangeschreven binnen het zaterdagamateur- voetbal. Ik wil daarom nogmaals benadrukken hoe knap het is van alle mensen, in welke hoedanigheid dan ook, die altijd maar weer klaar staan voor hun duppie W.H.C. Ik heb begrepen dat de trouwe vrijwilligers niks teveel gevraagd is voor hun W.H.C. Verder heeft de vereniging in het verleden al bewezen prima grote evenementen aan te kunnen qua organisatie op het fantastisch mooie sportpark waarover W.H.C. beschikt. Ik weet echter dat er zeer vee! tijd in gaat zitten, bij wie dan ook, om deze wedstrijd mogelijk te maken. Daarom bij deze een dikke pluim. Wat is voor W.H.C. nu het uitgangspunt in deze wedstrijd tegen Ajax? Allereerst geen blessures oplopen van dien aard dat spelers niet op tijd fit zijn bij aanvang van de voorbereiding op 25 Juli voor het komende seizoen. W.H.C. zal dan ook geen enkel risico nemen met spelers die niet geheel fit zijn. Helaas voor nieuweling Antwin Srevengoed betekend dit dat hij tegen Ajax niet zal mogen spelen. Mogelijk geldt dit ook voor Josja Bolks. Het ziet er overigens voor beide jongens met betrekking tot 25 Juli uitstekend uit, mede door vakwerk van verzorger Arie Wessels en de inzet van beide jongens zelf. Betekend het dan dat het elftal van Ajax, wat op alle fronten beter is als W.H.C., ons maar als schietschijf kan gaan gebruiken? Nee, we gaan op een verantwoorde wijze onze huid zo duur mogelijk verkopen waarbij we gaan proberen zo min mogelijk weg te geven en daar waar mogelijk voor het doel van Ajax te komen. We moeten echter realistisch zijn, want de ervaring leert dat Ajax in dit soort oefenpotjes behoorlijk kan uithalen. Het is bovenal de bedoeling om van deze wedstrijd een happening te maken waar wederom veel positieve reclame uit naar voren zal komen voor W.H.C. Laten wij bovendien niet vergeten dat deze wedstrijd ook in het teken staat van een aantal vertrekkende spelers, maar ook van coach Bert Ebbens die via zijn prima werk in de afgelopen 3 seizoenen een prachtige en gegunde overgang naar Spakenburg heeft bedongen. Er zal op passende wijze afscheid worden genomen. Ik zal in de presentatiegids verder kennis maken met een ieder die W.H.C. een warm hart toewenst en wat dieper ingaan op het komende seizoen en andere aspecten. Tot slot wil ik iedereen, vanuit welk oogpunt dan ook bekeken, vooral een fijne en leuke ambiance toewensen, waarbij vooral het plezier en de trots van de mensen van W.H.C. in het kader van het jubileumjaar mag zegevieren. Trainer/coach Jeroen Peters en alle andere stafleden. -29-

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 29