Beste Vitesse supporter, hironüin Steun ons, speel mee! Voetbal Arnhem, 15 mei 2005 Sinds dit jaar bestaat er een unieke samenwerking tussen de Sponsor Loterij en voetbalclub Vitesse. De Sponsor Loterij is een loterij waar u en een ander veel baat bij kunnen hebben: bij de Sponsor Loterij kunt elke week een Miljoen en vele andere mooie prijzen winnen. Bovendien, met de helft van uw inleg maakt u direct een specifiek doel blij, in uw geval ónze jeugdopleiding; de Vitesse Voetbal Academie! Elke maand ontvangen wij als academie de helft van de inleg van deelnemers die voor ons meespelen in de Sponsor Loterij. En daar doen wij belangrijke dingen mee, zoals: (jf. In stand houden en eventueel uitbreiden van onze gekwalificeerde medische en trainersstaf voor de optimale ontwikkeling van talenten; 0^ Zorgdragen voor de beste faciliteiten voor onze spelers; Veilig vervoer heen-en-weer van training naar huis of school en naar de wedstrijden; Maatschappelijke en persoonlijke ontwikkeling van de jeugdspelers met behulp van regulier onderwijs. Zoals u zich voor kunt stellen, is ook üw deelname aan de Sponsor Loterij voor de Vitesse Voetbal Academie onmisbaar! SMS nü het woord 'GRATIS' naar 3456 (gratis) en speel in juni gratis mee met de Sponsor Loterij. Besluit u met drie loten mee te spelen voor de toekomst van uw club, dan ontvangt u direct al uw eerste cadeau: een unieke Vitesse bal met handtekeningen van de spelers! Speel dus mee voor de Vitesse Voetbal Academie en win zelf een Miljoen! Hartelijk dank voor uw deelname en veel plezier bij Vitesse-Ajax! Jeugdinternational Nicky Kuiper in actie voor Vitesse Bi Met vriendelijke groet, Pascal Jansen, Hoofd Opleidingen

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 8