W Roadrunner Motoren al ruim een kwart eeuw een begrip. Roadrunner Motoren is gevestigd aan de Larensteinselaan in Velp en sinds 1975 een begrip op het gebied van motoren, kleding en accessoires. De exclusieve dealer van het merk Yamaha houdt zich niet alleen bezig met de verkoop, maar verzorgt tevens de reparatie van alle merken motoren. "Wij stu ren niemand met lege handen naar huis", aldus eigenaar Hans Juyn. De prijs van een motor varieert bij ons van 750,- tot ruim 17.500,-. Dat moet je er toch voor over hebben. Daarnaast hangt het nauw samen met mooi weer. Het is net als een ijscowinkel, die alleen in de zomermaan den geopend is en dan zijn geld moet ver dienen. Wij zijn wel het gehele jaar open, maar in de winter zijn het vooral de repara ties waar wij ons mee bezig houden." 'Motorrijden is een goede oplos sing voor het fileprobleem.' "Ondanks de nieuwe producten en de voor uitgang in techniek is Roadrunner Motoren een ouderwets bedrijf gebleven waar men sen graag langs komen om een bakje koffie te drinken. In de werkplaats hebben we bij voorbeeld Dirk Dirksen lopen, iemand die al 45 jaar in het vak zit en inmiddels 62 jaar is. ledereen in Arnhem en omgeving kent hem. Om bij te blijven volgt hij momenteel zelfs nog een cursus techniek&elektronica. Roadrunner Motoren beschikt over een grote diversiteit aan motoren en accessoires. Iedere liefhebber van motoren nodig ik graag uit om een kijkje te nemen. Wat is er nu mooier om het prachtige Gelderse landschap te ver kennen op de motor." Hans Juyn werd bijna 46 jaar geleden gebo- ren in de straat waar hij standige onderneming en heeft vier fulltime medewerkers in dienst v - m die allen helemaal gek zijn van motoren. Een medewerker van Vitesse is ongetwijfeld gek van het spelletje en zo is dat bij ons ook het geval, alleen dan van de motorsport. Zelf kom ik ook elke thuiswedstrijd graag naar het stadion en zeker dit seizoen gebeurt dat met zeer veel plezier. De afgelopen acht jaar heb ik maar weinig wedstrijden gemist." Roadrunner Motoren Larensteinselaan 45 6882 CV Velp www.roadrunnermotoren.nl 'Wij moeten het hebben van de per soonlijke benadering van de klant.' "In de leeftijd van de klanten heeft de laat ste tien jaar een opvallende verschuiving plaatsgevonden. Waren het eerst vooral mid den twintigers die een motor kochten, nu zie je steeds meer veertigers die bij ons binnen komen om zich te laten informeren over de aanschaf van een motor. Het zijn de zoge naamde 'tourrijders', die in er in deze maan den graag op uit willen. Motorrijden is toch een luxe en seizoensgebonden.

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 10