Technisch hoogstar 11 III Willem II - Ajax Imtech Projects de system integrator ifne Imtech Projects West B.V. - Minervum 7220 - Postbus 561'3 - (Willem II) Spelersselecties m V We hebben er wekenlang naar uitgekeken. Eindelijk is het zover. De wedstrijd van het jaar staat op het punt van beginnen. Eén overwinning nog en we gaan met zijn allen naar de Kuip. We kunnen dit jaar dus nog een hoofdprijs winnen. Menig Willem ll-sup- porter heeft ervan gedroomd of er misschien wel een slapeloze nacht van gehad. Want het zal niet gemakkelijk worden om de laatste klip te omzeilen. De Amstel Cup is immers ook voor tegenstander Ajax de laat ste mogelijkheid om een tegenvallend seizoen te redden. Wat staat ons te wachten. Alle clichés en tactische bespiegelingen komen op tafel. De bal is rond. De beker kent zijn eigen wetten. Als we tien keer tegen Ajax spelen... We moeten met veel strijd het klasseverschil compenseren. We mogen niet te veel ruimte Trainer: Robert Maaskant Germain Agustien 30 Stanley Aborah Kevin Bobson 17 Yannis Anastasiou Tom Caluwé 49 Ryan Babel Jatto Ceesay 28 Nourdin Boukari Sven Delanoy 9 Angelos Charisteas Hans Denissen Trainer: 38 Urby Emanuelson Albert van der Haar Danny Blind 4 Julien Escudé Anouar Hadouir 25 Filipe Marko Kolsi 6 Tomas Galasek Michel Kreek 23 Zdenek Grygera Erik de Kruyk 3 Johnny Heitinga Christophe Lepoint 16 Nigel de Jong Danny Mathijssen 36 Rasmus Lindgren Oscar Moens 1 Bogdan Lobont Frank van Mosselveld 26 Hedwiges Maduro Steef Nieuwendaal 5 Maxwell Jos van Nieuwstadt 29 Nicolae Mitea Rob Oomens 27 Tom de Mul Iwan Redan 12 Anthony Obodai Martijn Reuser 8 Steven Pienaar Arvid Smit 20 Daniël De Ridder Bas Smulders 7 Mauro Rosales Frank van der Struijk 18 Wesley Sneijder Raymond Victoria 21 Maarten Stekelenburg Nuelson Wau 2 Hatem Trabelsi Peter Zois 10 Rafaël Van der Vaart 31 Hans Vonk Scheidsrechter: J.W. Wegereef Assistent-scheidsrechters: C.W.A. Takacs en E.H. Theelen 4e official: T.V. van Sichem

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 2