'A-im' M\ Mil Peter Blokdijk en Boudewijn Warbroek zijn de auteurs van het succesvolle supportersboek 'Leven met Feyenoord', dat in alle boekwinkels verkrijgbaar is (ISBN 90-261-2203-9). Speciaal voor Stadion Sportnieuws schrijft het tweetal om de beurt een column. Voor reacties: levenmetfeyenoord@hotmail.com Getuigenissen van clubliefde Banzai te zweten, 's ochtends een paar haringen als ontbijt, weggespoeld door een sloot levertraan en klaar Is Ik schrijf deze column daags voor de uitwedstrijd Kees, of Dirk in dit geval. Tegen AZ ging hij weer tegen Den Bosch. Logischerwijs reken ik op 3 pun- ouderwets te keer. Hoezo griep? Niks griep. De vijand ten. Voor minder doe ik het niet. Terwijl ik deze zin moet verslagen. Hulde, hulde, driewerf hulde, tik, trapt Bayern Munchen af tegen Chelsea. De Champions League is vaak verfoeid, zeker door veel Over Dirk hoef ik mij dus geen zorgen te maken. Die Feyenoordsupporters. Terecht naar mijn mening, kent het belang van de klassieker en beleeft hem als maar toch is het een wedstrijd tussen absolute top- iedere andere supporter. Over onze verdedigers maak pers in Europa. ik me ook niet al te veel zorgen. Mijn bedenkingen Dagen lang leefden supporters toe naar deze wed- gaan uit naar de spelers die het moeten hebben van strijd. Wie gaat door en wie haakt af? hun techniek en niet zozeer van hun inzet. Een Kalou Speelt Makaay, is Drogba in vorm? Waar verstopt bijvoorbeeld of een Ono. Hopelijk trekt Kalou de lijn Mourinho zich deze keer van de laatste wedstrijden door. Heupwiegend door De Britse tabloids en de Duitse Boulevard pers wak- de vijandelijke defensie, schijnbaar zonder enige kerden het voetbalvuur nog eens extra aan. De span- inspanning. Voetballen gaat bij Kalou net als ademha- ning is letterlijk om te snijden. Tijdens dit soort wed- len. Laat hem maar. Zoals de laatste wedstrijden is strijden komt de ware prof bovendrijven. Jongens Kalou niet af te stoppen, worden van mannen gescheiden. Mijn grootste zorg gaat echter uit naar Shinji Ono. Voor Feyenoord - Ajax gelden dezelfde criteria, Ook zo'n speler die het niet moet hebben van zijn ondanks dat het slechts om een wedstrijd tussen de arbeidsethos. Ik mis bij Ono soms nog de verbeten nummers 3 en 4 van de competitie gaat. Aloude heid van een Samoerai strijder. Van die van een bespiegelingen zoals die over de erfvijanden of aarts- Japanse kamikaze piloot vlak voor het einde van de rivalen hoeven voor de supporters geen betoog. Waar tweede wereldoorlog. Bereid om, als het moet, zelfs het om gaat, is dat juist de spelers van de ernst door- zijn leven te geven voor de overwinning. De Ono zoals drongen zijn. Dit is het moment. Over Dirk Kuyt maak tegen AZ en zoals we die nog kennen van het legen- ik mij ondanks zijn tijdelijk improductiviteit natuurlijk darische Uefa cup seizoen waarin hij toch een gelau- geen zorgen. Dirks instelling is onvolprezen. werde kuitenbijter als Mark van Bommel schijnbaar achteloos doldraaide. Het staat me nog helder voor Ik ben nog steeds verbaasd over zijn aanwezigheid de geest, Ono die na de winst tegen Dortmund het tijdens de bejubelde wedstrijd tegen AZ. Nadat Dirk al uitzinnige Legioen de Uefa cup toont, getooid met driekwart seizoen lang zich het snot voor de ogen een opvallende haarband rond zijn gekortwiekte kop- heeft gelopen, werkte hij in de week voorafgaand aan pie. Op de band hoogstwaarschijnlijk een strijdbare de wedstrijd tegen AZ even snel twee interlands af. tekst in Japanse karakters. Torra, torra, torra of iets Koud terug in Katwijk ging de immer fitte Kuyt dan dergelijks, toch eindelijk een keer voor de bijl. Zaterdags sloeg mij de schrik om het hart, hoewel het ook weer Verfijnde steekpasjes, effectvolle ballen die met wis- geruststellend was. Radio Rijnmond meldde dat Dirk kundige precisie in de 'winkelhaak' zeilen, een draai- was geveld door een griepaanval. Hij bleek uiteinde- ende en heersende Ono, versterkt met een vleugje lijk dus toch van vlees en bloed. Jammer, maar ik had verbetenheid. Zo hebben we hem vanmiddag nodig, me er al bij neergelegd. Dan maar Lazovic in de spits Als Feyenoords eigen Ninja Turtle. Om Ajax, als hope- tegen uitgerekend de wonderploeg van Adriaanse. lijk de tiende op rij, aan de zegekar te binden. Zodat Gelukkig vergiste ik me andermaal in de visserszoon, wij volgend jaar aan het commerciële gedrocht van Stom, ik had het kunnen weten. In Katwijkse vissers- de Champions League mee kunnen doen. Tussen de families duurt een griepje gemiddeld anderhalf uur. mannen van Chelsea en Milaan. Banzaaaaaaiiiiiiiiiiiii Gewoon vroeg onder de wol om het zilte zeewater uit

Programmaboekjes (vanaf 1934) | 2005 | | pagina 25